En ideal ve uzun yıllar götürecek telefon önerisi

Selfie kamerası, uw kamerasi flagship olamayacak kadar çöp ve malzeme kalitesi de amiralden çok uzak.
Günümüz amiral gemilerinin CPU'lari %120 GPU'lari da yaklaşık %210 daha güçlü olduğu için SoC tarafında da amiral gemisi düzeyinde bir olayi kalmıyor.
Ama orta-üst segment dediğimiz yere yerleşir. IMX766 hariç flagship düzeyinde hiçbir özelliği yok. Realme GT 2 Pro; daha iyi malzeme kalitesi, 8 gen 1 ve QHD+ ekran ile girer mesela.

Çalıştığım yerde Access pointerlar kullanılıyor. Bazı markalar o internete bağlanamıyor Switch ve Access ile uyumlu değiller. Realme alırsam bu da bana büyük patlak verebilir.

İş yerinde çoğu Apple kullanıcısı ofisimde zaten 3 Xiaomi 1 Samsung 10 Apple var ne olur bilmiyorum.

İlk defa böyle bir şey duydum. Ekran koruması Gorilla Glass 5, gayet sağlam bir ekranı olması lazım. Muhtemelen durability & drop test filan yaptınız.

Hocam iyice makaraya almaya başladınız. Bir gün elimden kaydı ve ekranı direk mermere düştü yaklaşık mesafe 130cm civarı. Zaten elimdeyken yerden yüksekliği bu kadar oluyor. O an düştü ve kırılmaz az kırıldı ama ekran gitti.

Hocam iyice makaraya almaya başladınız. Bir gün elimden kaydı ve ekranı direk mermere düştü yaklaşık mesafe 130cm civarı. Zaten elimdeyken yerden yüksekliği bu kadar oluyor. O an düştü ve kırılmaz az kırıldı ama ekran gitti.
Hayır, case'i bilmediğim için çıkarım yapmaya çalıştım. Yaklaşık 1.5 metreden düşüp ekranı kırılmayacak telefon var mıdır bilmiyorum. Belki şu olabilir.

Bende bu bütçede kesinlikle Realme GT 2 öneririm. İşlemcisi dehşet bir cihaz çok uzun yıllar sorunsuz götürecektir diye düşünüyorum.

Hayır, Case'i bilmediğim için çıkarım yapmaya çalıştım. Yaklaşık 1.5 metreden düşüp ekranı kırılmayacak telefon var mıdır bilmiyorum. Belki şu olabilir.

Hocam GT 2 cihazında kutudan şarj kılıf çıkıyor değil mi? Ekran var mı bilmiyorum ama şarj kılıf çıkıyorsa bile bunlar zaten günümüzde 500₺ civarında.

Eğer 13000 TL bandına çıkarsam Realme GT 2 alacağım fakat 10000 TL de kalırsam mecbur A34 alırım gibi duruyor. Şimdi beyaz eşya alma durumu var ona göre bütçe çıkaracağım sanırım.

Eğer 13000 TL bandına çıkarsam Realme GT 2 alacağım fakat 10000 TL de kalırsam mecbur A34 alırım gibi duruyor. Şimdi beyaz eşya alma durumu var ona göre bütçe çıkaracağım sanırım.

@Violet S başka bir öneriniz var mı? S20 FE dışında S20 FE ne kadar kaliteli olsa da bataryası 3-4 sene boyunca beni günlük götüremez yetersiz kalıyor. Powerbank ile tekrar masraf etmek istemiyorum o yüzden A34 daha mantıklı geliyor zaten ikisinde de şarj çıkmıyor. 10000 TL olursa A34 13000TL olursa GT 2 alacağım farklı mantıklı bir F/P telefonu var mı o fiyat bandında?

@Violet S başka bir öneriniz var mı? S20 FE dışında S20 FE ne kadar kaliteli olsa da bataryası 3-4 sene boyunca beni günlük götüremez yetersiz kalıyor. Powerbank ile tekrar masraf etmek istemiyorum o yüzden A34 daha mantıklı geliyor zaten ikisinde de şarj çıkmıyor. 10000 TL olursa A34 13000TL olursa GT 2 alacağım farklı mantıklı bir F/P telefonu var mı o fiyat bandında?
Poco F4

@RosLy GT 2'nin kutu içeriğinden kılıf, şarj adaptörü çıkıyor. Epey yazmamış onları.
Kutudakiler şu sayfanın en altında yazıyor.

Son düzenleme:
POCO F4.

@RosLy GT 2'nin kutu içeriğinden kılıf, şarj adaptörü çıkıyor. Epey yazmamış onları.

Hocam 4500 mAh batarya sıkıntı ve 6.67 inç. Benim S20 FE'den vazgeçme sebebimde bu yüzden.

Yeni konular

Geri
Yukarı