En ideal ve uzun yıllar götürecek telefon önerisi

Dimensity 1080, Exynos 1380 veya 778G gibi SoC'lara sahip cihazlar ne zaman frame droplu çalışmaya başlarsa, SD 865, SD 888 gibi yongalara sahip cihazlarda o zaman kasmaya başlar. Qualcomm mertebesinde segment farkını belirleyen nokta CPU değil, GPU. A78 dediğimiz çekirdek günümüz A710, A715, A720 gibi çekirdeklerden daha verimli ve daha iyi bir çekirdek, A510'ları, A520'lere değinmeyeceğim bile ve A78, SD 865'teki A77'den daha güçlü crude halde. G99'lu, SD 720G'li bir cihaz kullanmadığı sürece kasma, donma yaşama gibi bir endişesi olmasın kimsenin.
Hocam 4500 mAh batarya sıkıntı ve 6.67 inç. Benim S20 FE'den vazgeçme sebebimde bu yüzden.
4500 mAh, SD 870 ve MIUI kombinasyonu pil açısından fazlasıyla memnun eder, SoC'u saatlerce yük altında çalıştırmadığınız sürece 8 saatten aşağısını vermez F4. Boyuta bir şey diyemeyeceğim, küçük olmasını istiyorsanız 2. el S21 modeline bakabilirsiniz.

Hayır, Case'i bilmediğim için çıkarım yapmaya çalıştım. Yaklaşık 1.5 metreden düşüp ekranı kırılmayacak telefon var mıdır bilmiyorum. Belki şu olabilir.

Hocam aslında mesele üstündeki kırılmaz sağlamken ve yüzeye yakın olan kırılmazken yere düşünce kırılmaz çok az bir darbe aldı. Ama iç ekranı ise direk gitti ve görüntü gelmedi ben ona çok şaşırdım.

Bir problemi yok. Neymiş problemi?

Honor 90'ın ciddi overheating sorunu var. Nanoreview'de de aralarında 12 derece sicaklik farkı oluşmuş.
Honor 90 5G smartphone review: Display- and storage giant NotebookCheck, overheating sorunlu diyor.
İşlemci olarak yakın değiller, Exynos 2100'ün hem kas gücünde hem de grafik islemesinde ezici üstünlüğü var.
Ayrıca o sensorle S23 ile yarışması gerekirken S21 FE ile anca yarisabiliyor. Ekran ve batarya harici S21 FE'den başarılı değil maalesef.
İşlemci, kamera ve arayuzde S21 FE'nin kazandığı gerçeği var. Bu derece ısınan bir cihazı almak istemezdim açıkçası.

:)

Redmi Note 12 Pro 5G uzun vade gider mi? 3-4 sene götüreceğini düşünüyorum mantıklı mı fiyatı 11 bin TL altında ve IMX766 sensörü var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı