En iyi 4070 Ti hangisi?

Big_Back

Hectopat
En iyi 4070 Ti hangisi? 4070 Ti sistem toplamayı düşünüyorum. Galiba 41 çeşit 4070 Ti var. YouTube'da şöyle bir video buldum.
video Türkçe olmadığı içinde hiçbir şey anlayamadım. Bu 41 adet 4070 Ti'ın en iyisi hangisidir?

Diğer kartlar ile aralarında dağlar kadar fark yok. Ancak ASUS ve MSI, soğutma ve benzeri şeylerde biraz daha üstün diye düşünüyorum.

En iyi 4070 Ti hangisi? 4070 Ti sistem toplamayı düşünüyorum. Galiba 41 çeşit 4070 Ti var. YouTube'da şöyle bir video buldum.
video Türkçe olmadığı içinde hiçbir şey anlayamadım. Bu 41 adet 4070 Ti'ın en iyisi hangisidir?
PNY XLR8 tepe model soğutmaya sahip fakat hemen hemen hepsinin bloğu iş görecek seviyede. En ucuz hangisiyse ona yönelirdim şahsen. Bu arada 1 ay önce falan XLR8 modeli 20K'ya satıldı, alan aldı almayan şansına.

ROG STRIX, Gaming X, iGame, Gaming OC modeller herhangi bir kartın en dolu modelleri oluyor, arada sırada Palit ve Galax modellerde bu sıralarda yer alıyor bazı modelleri ile.

VRM, güç limiti, soğutma performansı, çıkardığı ses vs. özellikleri karşılaştırmış, en sonda da Tier List yapmış. 4070 Ti almayı düşünüp de bu videoyu izlediyseniz, en alt sıraya konumlandırılmış olan Zotac Trinity modeli bile gayet iyi bir kart, geçen ay en ucuzu o diye aldırdım arkadaşıma ve sıcaklıkları 70'in altında rahat tutuyor. diğer 3 fanlı kartlara göre daha küçük bir soğutma bloğu var. Kısaca, 4070 Ti gibi üst düzel bir kartta en kötü modeli bile alsanız sizi üzmez.

ASUS TUF GeForce RTX 4070 Ti normalde bu fiyat bandına 4070 alırsın en azından indirimden yararlanmış olursun​

Yeni konular

Geri
Yukarı