En İyi Antivirüs Programı Hangisidir?

@Kerem00 Kategoriye göre konulara bakmanı öneririm. Forumda konular için bir sınır yok. O yüzden böyle konuların sürekli açılmasını ben alıştım. Bildiğim konular hakkındaki kategorilere girip öyle cevaplıyorum. Yeni konular ve yeni mesajlar sekmesini daha az kullanıyorum.

Bu konular gerçekten sinirimi bozmaya başladı. Cevapların arasında hala "Windows Defender" olması da ayrı bir konu.

@26318 işin ilginç tarafı bir konu açmadan önce konu başlığını yazınca benzer konular sıralanıyor ama malum, her şeyin önümüze gelmesini istiyoruz.

Arkadaşlar ben de farkındayım listelendiğinin başlığı yazdığım zaman ancak orada çıkan bütün öneriler 2013-2016 yılları arasındaydı 2020 yılı güncel bir konu açmak istedim yakın zamanda açıldığı hakkında bir bilgim yoktu.

Windows Defender

Windows Defender

Yıllardır zaten bunu kullanıyorum ancak daha çok korunmak hakkında karar verdim yine de teşekkürler.

Eğer bilgisayarı düzgün kullanıyorsan antivirüs e gerek olmaz Windows Defender bütün işini görür ama illaki bir şey kuracağım diyorsan Kaspersky internet Security.

Boş yapmasın diyorsanız Kaspersky, yok her işime karışsın ben beceremem diyorsanız Bitdefender. Para yabancıya gitmesin diyorsanız da Comodo.

Kaspersky internet Security. Kendim kullanıyorum 1 yıllık lisanslı. Her şeyi var tavsiye ederim. En iyisi bu bence.

Ben Kaspersky kullanıyorum memnunum tavsiye ederim.

Bitdefender veya Kaspersky genelde, fakat her yıl değişiklik gösterebiliyor.

Kaspersky'den memnunum. Sadece tarama yapacağım zaman açıyorum.

Kaspersky tabii çoğu kişi beğeniyor kitlesi artıyor ruslar iyi antivirüs yazmışlar.

Ben de Bitdefender ve Kaspersky arasında kalmıştım anladığım kadarıyla pek farkları yok. Kaspersky için internet Security paket. Peki Bitdefender için hangi paketi öneriyorsunuz? Fiyat karşılaştırması için soruyorum.
Bir de Comodo gerçekten çok ucuz yıllık 30TL-70TL sizce kaliteli midir? Yoksa Windows Defender'dan farkı yok mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
En iyi tanımından kastettiğiniz nedir ona karar vermek lazım.
- Güvenlik
- Performans
- Ek özellikler
- Teknik destek
- Ücretlendirme
Yazdığım niteliklere göre değerlendirme yapıp seçeceğiniz programa karar verebilirsiniz.

En iyi tanımından kastettiğiniz nedir ona karar vermek lazım.
- Güvenlik
- Performans
- Ek özellikler
- Teknik destek
- Ücretlendirme
Yazdığım niteliklere göre değerlendirme yapıp seçeceğiniz programa karar verebilirsiniz.
Ücretlendirme ve güvenlik, özellikle fiyat açısından Comodo'yu çok merak ettim bilgisi olan var mı acaba?

Geri
Yukarı