En İyi Antivirüs Programı Hangisidir?

Olumlu geri dönüşler alacağınızı düşünmüyorum. Norton, Kaspersky, Bitdefender inceleyebilirsiniz.
Evet Norton'da gayet uygun fiyatlıymış, öneriyorsanız Nortonu düşenbilirim diğer firmalar evet kaliteli ama çok pahalılar maalesef.
Arkadaşlar 18-30 TL arası internette var acaba bunlar gerçekten orijinal midir bu kadar ucuz olması şüphelendirdi.

Gittigidiyor (18)
Amazon (30)

Son düzenleme:
Evet Norton'da gayet uygun fiyatlıymış, öneriyorsanız Nortonu düşenbilirim diğer firmalar evet kaliteli ama çok pahalılar maalesef.
Arkadaşlar 18-30 TL arası internette var acaba bunlar gerçekten orijinal midir bu kadar ucuz olması şüphelendirdi.

Gittigidiyor (18)
Amazon (30)
İnternette bulacağınız lisanslarda şu ayrıntı olabilir. Norton satın alırken 5 kullanıcı ve 10 kullanıcı için lisanslı sunuyor. Bu ürünleri satın alıp lisansları tek tek dağıtan satan kişiler oluyor. Fark tamamen budur. Güvenli olup olmadığının yada etik olup olmadığının kararını şahsınıza bırakıyorum.
Norton uzun yıllardır kullandığım bir yazılımdır. Tavsiye ederim, güvenle kullanabilirsiniz.
Kaspersky ve Bitdefender da tavsiye ederim. Aralarında fiyat olarak çok ciddi fark yok.
Düşünürseniz indirimli linklere ulaşımınızı sağlayabilirim.

İnternette bulacağınız lisanslarda şu ayrıntı olabilir. Norton satın alırken 5 kullanıcı ve 10 kullanıcı için lisanslı sunuyor. Bu ürünleri satın alıp lisansları tek tek dağıtan satan kişiler oluyor. Fark tamamen budur. Güvenli olup olmadığının yada etik olup olmadığının kararını şahsınıza bırakıyorum.
Norton uzun yıllardır kullandığım bir yazılımdır. Tavsiye ederim, güvenle kullanabilirsiniz.
Kaspersky ve Bitdefender da tavsiye ederim. Aralarında fiyat olarak çok ciddi fark yok.
Düşünürseniz indirimli linklere ulaşımınızı sağlayabilirim.
Teşekkürler şuan bitdefenderın deneme sürümünü kullanıyorum 90 günlük bitince satın almak için eğer indirimli bir linkiniz varsa göz atabilirim teşekkürler.

Teşekkürler şuan bitdefenderın deneme sürümünü kullanıyorum 90 günlük bitince satın almak için eğer indirimli bir linkiniz varsa göz atabilirim teşekkürler.
Günü gelince konunuza yazın, tekrar bakalım. Şansınız yaver giderse yeni bir kampanyaya denk gelip deneme süresini uzatabilirsiniz.

Boş yapmasın diyorsanız Kaspersky, yok her işime karışsın ben beceremem diyorsanız BitDefender. Para yabancıya gitmesin diyorsanız da Comodo.
Hakikaten çok haklısınız virüs olmayan dosyalarda sitelerde zırt pırt alarm veriyor kapatıyorum yine karışıyor sokmuyor.
Bitdefender: BENİ KAPATAMAZSIN 😂
Bu arada konu sahibine cevabım Kaspersky olsun ilk iş Bitdefender bitince hemen Kaspersky alacağım. Çok güzel Bitdefender gibi değil tüm her şeyi açıkta ayarları vs. ve herşeyi burnunu sokmuyor ayrıca kapatınca vs. hiç karışmıyor.

Bitdefender da sürekli 3-6 aylık bedava anahtar dağıtıyor legal bir şekilde, bu da kendine çekiyor açıkçası. Birkaç kere kaptırmıştım kendimi de dayanamayıp sildim, çocuk muamelesi eden antivirüs mü olur?

Bitdefender da sürekli 3-6 aylık bedava anahtar dağıtıyor legal bir şekilde, bu da kendine çekiyor açıkçası. Birkaç kere kaptırmıştım kendimi de dayanamayıp sildim, çocuk muamelesi eden antivirüs mü olur?
Yani hem tam koruyor hem korumuyor sen istediğinde ne yaparsan yap seçeneği var en azından 🙂Ayrıca evet Bitdefender sanki biz 5 yaşında çocuğuz muamelesi yapıyor 😕

Geri
Yukarı