En iyi antivirüs

Avast muadillerine göre oldukça düşük bir işlemci kullanımına sahip. Genel bir gözlem bu. Leş diyenler neden bu şekilde dediklerini açıklarlarsa daha rasyonel bir tartışma gerçekleşebilir. Diyarbakır Karpuzu gibi boş sözlerle konuyu doldurmaktan öteye gidilemez aksi halde.

Şurada Avast'ı kötüleyenler kaç kere Avast kullandı ve kullandıysa da kötülediklerinin bir desteği var mı merak ediyorum.

Şüphesiz 2 yıdır kullandım (kullanmaz olaydım) böyle berbat şey görmedim arkaplanda %50 CPU kullanımı var görev yöneticisinden kapatsam bile tekrar açılıyor 5 dakikanın sonunda kapatıyordum ve hep bilgileri çalan bir Anti-Virüs'dür (Anti-Virüs demeye utanıyorum) kendisi.

Şüphesiz 2 yıdır kullandım (kullanmaz olaydım) böyle berbat şey görmedim arkaplanda %50 CPU kullanımı var görev yöneticisinden kapatsam bile tekrar açılıyor 5 dakikanın sonunda kapatıyordum ve hep bilgileri çalan bir Anti-Virüs'dür (Anti-Virüs demeye utanıyorum) kendisi.
İşlemciniz nedir? Bilgileri çaldığını iddia ediyorsunuz. Kanıtınız nedir, Gizlilik Politikası'nı okudunuz mu?

Geri
Yukarı