En İyi Assassin's Creed Hangisidir?

AC Rogue, Desmond'un hikayesinden sonra keyifle oynadığım bir AC oyunuydu. Onun dışında Black Flag'de güzeldi. Ben de Rogue diyorum.

Ezio üçlemesi desem klişe olacak. Açıkçası olaylara Tapınakçı gözüyle baktığım zaman daha çok zevk alacağımı tahmin ediyordum Rogue’den önce ki öyle de oldu. Uzun süre neredeyse 4 yıl boyunca hiç AC oynamadım ve Black Flag ile başladım tekrar. Sonra Rogue, Unity ve Syndicate’i bitirdim. Syndicate oynarken etimden et koptu, çok sıkıldım oynarken. Son oynadıklarımdan hikaye olarak beni en çok cezbeden Rogue olmuştu. Unity’nin oynanışı fena değildi ama hikaye pek sarmadı.

Ezio üçlemesi desem klişe olacak. Açıkçası olaylara Tapınakçı gözüyle baktığım zaman daha çok zevk alacağımı tahmin ediyordum Rogue’den önce ki öyle de oldu. Uzun süre neredeyse 4 yıl boyunca hiç AC oynamadım ve Black Flag ile başladım tekrar. Sonra Rogue, Unity ve Syndicate’i bitirdim. Syndicate oynarken etimden et koptu, çok sıkıldım oynarken. Son oynadıklarımdan hikaye olarak beni en çok cezbeden Rogue olmuştu. Unity’nin oynanışı fena değildi ama hikaye pek sarmadı.
Aynen ya Rogue en iyisi ama ondan sonra Revelations
Valhalla olmayacağı kesin. Sızdırılan videolar Odyssey'den farkı olmadığını gösteriyor. Neyse zaten AC'nin yeni oyunlarına AC gözü ile bakmıyorum. O yüzden oynarım. Bana göre Brotherhood oldu. Oynayış ve parkur olarak Unity'de çok iyiydiler ancak olmadı. Sadece Black Flag'i ve adını hatırlamadığım bir ara oyunu oynamadım. Görünüşe bakılırsa Black Flag'i de oynamam gerek, bu kadar insan dediğine göre bu oyunda var bir şeyler.
Aynen Origins ve Odyssey Assassin's Creedİ'i Assassin's Creed olmaktan çıkardı

Geri
Yukarı