En iyi Assassin's Creed oyunu hangisidir?

Son yıllardaki oyunların sadece ismi Assassin's, oyunların suikastçi teması ile bir alakası yok.
Biraz daha günümüze yakın bir şey isterseniz bence Syndicate, çok fazla önyargı olsada bence çok güzel bir oyun. Onun dışında benim de yeni başladığım ve şu an revelationsta olduğum, Ezio üçlemesi. Yeni çıkanlara kötü demiyorum, sadece asas temasını yansıtamıyor.

Son yıllardaki oyunların sadece ismi Assassin's, oyunların suikastçi teması ile bir alakası yok.
Biraz daha günümüze yakın bir şey isterseniz bence Syndicate, çok fazla önyargı olsada bence çok güzel bir oyun. Onun dışında benim de yeni başladığım ve şu an revelationsta olduğum, Ezio üçlemesi. Yeni çıkanlara kötü demiyorum, sadece asas temasını yansıtamıyor.
Assassin olduğumuz oyunlar sadece Unity ve Syndicate zaten. Eski oyunlarda Arkham, yeni oyunlarda Witcher oynanışıyla savaşan askerleriz.

8 GB RAM.
Intel(r) Core(tm) i5-4570r CPU.
Intel(r) ıris(tm) Pro Graphics 5200.

AC Unity öncesi bütün seriyi rahat oynarsınız. (3, 4 rouge falan)
3'ten başlamınızı tavsiye ederim sonra 4 sonrada büyük bir şekilde dinlenin unutun 4'ü sonra rouge oynayın. Çünkü AC rouge ve 4 birbirlerine çok benziyor oynanış olarak ama bence benzemiyor çok.
Brotherhood ve revolution da güzelde onlarda AC2 ile aynı her şeyi, AC2 size yaşlı geldi ise 3'e geçmeniz çok mantıklı.

Serinin her oyunun kendi içerisinde iyi olduğu yerler var. Hikaye olarak Ezio üçlemesi en iyisiyken oynanış olarak son çıkan oyunların daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı