En iyi AC oyunu hangisidir?

Kirlote

Picopat
Daha fazla  
Hocam dün AC Mirage'in treaserını izledik ve ben hala en iyi ac'nin Unity olduğunu savunmaktayım. Nedense PS4'de karşıma hiç hata çıkmadı. Ortamın Fransa olmasından tutun hikayesine, hikayeden oynanışa bence en iyi AC Unity. Sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha oynama fırsatım olmadı ancak ilk oyunlardaki suikastçilik çok ilgimi çekiyor, her videosunu gördüğümde adamlar yapmış diyorum ancak şimdiki oyunlarına baktığımda suikastçilikten eser yok. Ezio dönemi oyunları desem daha iyi olur pek bilgim olmadığından. Sokağın ortasında birden 2-3 kişiyi aynı anda öldürüp bir anda sisin içinde kaybolması falan çok güzel geliyordu eskiden.

Daha oynama fırsatım olmadı ancak ilk oyunlardaki suikastçilik çok ilgimi çekiyor, her videosunu gördüğümde adamlar yapmış diyorum ancak şimdiki oyunlarına baktığımda suikastçilikten eser yok. Ezio dönemi oyunları desem daha iyi olur pek bilgim olmadığından. Sokağın ortasında birden 2-3 kişiyi aynı anda öldürüp bir anda sisin içinde kaybolması falan çok güzel geliyordu eskiden.

Aynen hocam adı üzerinde assasin(suikastçı) yani yeni oyunlarda hiç bu yok rastgele dövüşüyoruz. Yeni çıkan Mirage eski Assasin'i yeniden canladıracak, bakıyoruz hayırlısı.

Yeni konular

Geri
Yukarı