En iyi AV hangisidir?

350070

Megapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Şimdi dostlar, Avira ile tarama yaptım. AutoKMS buldum. Hacktool diye geçiyor.
System Mechanic Pro ile tarama yaptım, o da Windows/SYSWOW64'te 1 adet W32 Mebroot virüsü buldu.

Biraz takıntı ettim. Korsan ofisten geldiğini düşünüyorum. Daha fazla da olabilir. Önereceğini güçlü AV var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi dostlar, Avira ile tarama yaptım. Autokms buldum. Hacktool diye geçiyor.
System Mechanic Pro ile tarama yaptım, o da Windows/SYSWOW64'te 1 adet W32 mebroot virüsü buldu.

Biraz takıntı ettim. Korsan ofisten geldiğini düşünüyorum. Daha fazla da olabilir. Önereceğini güçlü av var mıdır?

Kaspersky en iyisi.

Bireysel ev kullanıcısı için hem düşük kaynak hem lider antivirüs için ESET öneriyorum. Malware, PUP taraması için: Malwarebytes, Norton Power eraser, Zemana Anti- Malware öneriyorum. Hiçbir antivirüsün tüm virüslere karşı %100 etkili olduğunu düşünmüyorum, hepsinin bir açığı var bana göre. Kaspersky son zamanlar birçok sorun yaşattığı için onu kullanmanızı tavsiye etmiyorum.

Son düzenleme:
Bireysel ev kullanıcısı için hem düşük kaynak hem lider antivirüs için ESET öneriyorum. Malware, PUP taraması için Malwarebytes, Norton Power easer, zemana anti- malware öneriyorum. Hiçbir antivirüsün tüm virüslere karşı %100 etkili olduğunu düşünmüyorum, hepsinin bir açığı var bana göre. Kaspersky son zamanlar birçok sorun yaşattığı için onu kullanmanızı tavsiye etmiyorum.
ESET'i 6 gündür kullanıyorum, öyle eskiden olduğu gibi çöp demek yanlış olur. Kaspersky sistemi az kullanıyor diye kullanıyordum ancak ESET sistemi gerçekten muhteşem kullanıyor şu zamana kadar maksimum 45-50 MB RAM kullandığını gördüm genelde Kaspersky sürekli dalgalanıyor ve 40-90 MB arası kullanıyor, koruma olarak Kaspersky'dan pek bir farkı da yok ayrıca.

ESET'i 6 gündür kullanıyorum, öyle eskiden olduğu gibi çöp demek yanlış olur. Kaspersky sistemi az kullanıyor diye kullanıyordum ancak ESET sistemi gerçekten muhteşem kullanıyor şu zamana kadar maksimum 45-50 MB RAM kullandığını gördüm genelde Kaspersky sürekli dalgalanıyor ve 40-90 MB arası kullanıyor, koruma olarak Kaspersky'dan pek bir farkı da yok ayrıca.

ESET kendisini çok iyi geliştirdi hatta günümüz için birçok açığı kendisi bulup düzeltiyor dijital güvenlik için. Kaspersky, son zamanlar yaptığı kullanıcılara olumsuz etkiler yüzünden gözümden düştü açıkçası.

Avira'nın bulamadığını buldu System Mechanic. Demek varmış.
:) Komik olduğunuzu söyleyen oldu mu bilmiyorum ancak Avira, Avast vb. AV'lere biz AV demiyoruz genelde bu forumda. Ayrıca her ay AV programlarına farklı testler yapılıyor ve her ay en iyi diye nitelendirilen AV programı değişiyor. Sizin mantığınızda düşünecek olursak her ay farklı bir AV kurmamız gerek bilgisayarımıza.

:) Komik olduğunuzu söyleyen oldu mu bilmiyorum ancak Avira, Avast vb. AV'lere biz AV demiyoruz genelde bu forumda. Ayrıca her ay AV programlarına farklı testler yapılıyor ve her ay en iyi diye nitelendirilen AV programı değişiyor. Sizin mantığınızda düşünecek olursak her ay farklı bir AV kurmamız gerek bilgisayarımıza.
Kişiden kişiye değişiyor demen kadar komik olamaz bence.

Geri
Yukarı