En iyi Battle Royale oyunu nedir?

En İyi Battle Royale oyunu?

• Oy verenlerin toplamı
    190
Ben H1Z1 diyorum. Bu zamana kadar gelmiş geçmiş en iyi BR oyunu bence. Bi kere hayatta kalma oyunundan söz ediyoruz aynı oyun içerisinde bir kez ölünce tekrar doğmanın nasıl bir mantığı olabilir benim asla mantığımın almayacağı bir şey bu. Oyunda bazı kararlar vermelisiniz ve bu kararlara göre kaderiniz çizilmeli. Diğer oyunlara nazaran (ki piyasadaki bütün BR oyunlarını hatırı sayılır sürece oynadım) çok daha fazla yetenek isteyen bir oyundu. Tabi kendi kendilerini bitirdiler orası ayrı. Zaten mevcut problemleri çözemiyorlardı ve oyuncular mutsuzdu genel olarak bunun üstüne PUBG çıktı, oyuncuların ve hatta streamerlerin çoğu PUBG'ye kaydığı için büyük bir oyuncu kitlesi kaybetti ancak yine de hatırı sayılır bir aktif oyuncusu vardı. Asıl H1Z1'i bitiren, oyunu PUBG'ye benzetmeye çalıştıkları bir combat update yayınlamalarıydı. H1Z1'in o bütün hissiyatı, teması, her şeyi kayboldu o update yüzünden ve bugünlere gelmesinin fitilini ateşledi. Jack Hall falan döndü, kitleyi tekrar toplamaya çalıştı ve oyunu en azından eski oynanışına getirmeye çalıştı ancak o işin içini daha çok batırdı. Şimdi artık oyun ölü ve şu zamana kadar ölmesine üzüldüğüm tek oyun olabilir h1z1. Çok fazla potansiyeli vardı ancak oyunu altın madeni gibi kullanıp hataları düzeltemedikleri ve sadık kitleyi kaybettikleri yüzünden ani çöküş yaşadılar. H1Z1 oynamayı seven biriyseniz zamanında, yakında çıkacak (hatta bugün muhtemelen) olan şu oyuna bi göz atmanızı isteriz. Ben de yeni keşfettim bu oyunu, oyun normalde Ağustos'un 8'inde çıkması gerekirken yoğun talep ve pre-order yüzünden bu haftaya ertelendi çıkışı. Bütün h1z1 oyuncuları satın aldı sanırım (ki şuan pre-order ve satın alım vs kapalı oyunun). Umarım twitterdaki açıklamalarının arkasında durup çıkartırlar oyunu bugün direk almayı düşünüyorum. Siz de h1z1 seviyorsanız yeni çıkacak oyuna buradan erişebilirsiniz.

Geri
Yukarı