En iyi bulut depolama hangisi?

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Arkadaşlar merhaba.

Şu an OneDrive kullanıyorum ve 2 GB gibi bir alanım kaldı. Ama daha koymadığım çok şey var. Projelerimi vs. yedeklemek için de kullanmak istiyorum. Projeler nereden baksanız 5-6 GB ediyor. Kendi kişisel kullanımım için de bi' 4 GB yer gerekiyor. Hadi 10 GB diyelim.

Aradığım bulut depolama özellikleri şu şekilde olursa mükemmel olur:
  • Minimum 10 GB alan veren,
  • Bilgisayar ve telefondan eşleşme yapılabilir olması (mesela telefondan dosya attığımda bilgisayarda da görünecek).
Bunlara uygun bulut depolama önerir misiniz? Yoksa mecburen OneDrive'ın 15 TL'lik paketini alacağım.

Arkadaşlar merhaba.

Şu an OneDrive kullanıyorum ve 2 GB gibi bir alanım kaldı. Ama daha koymadığım çok şey var. Projelerimi vs. yedeklemek için de kullanmak istiyorum. Projeler nereden baksanız 5-6 GB ediyor. Kendi kişisel kullanımım için de bi' 4 GB yer gerekiyor. Hadi 10 GB diyelim.

• Bilgisayar ve telefondan eşleşme yapılabilir olması (mesela telefondan dosya attığımda bilgisayarda da görünecek).
Bunlara uygun bulut depolama önerir misiniz? Yoksa mecburen OneDrive'ın 15 TL'lik paketini alacağım.
Google en iyisi. 15tl fazla para degil verilebilir.

Mega'nın ücretsiz versiyonu yanılmıyorsam 10 ya da 20 Gb bedava depolama alanı veriyordu. Ve çeşitli şeyler yaparak (örneğin Mega uygulamasını telefonunuza indirmek) bu sınırı 1 yıllığına 40-50 GB'a kadar çıkartabilirsiniz. Tek kötü yanı ise 6 saat için sadece 2GB bant genişliği tanıması.

Arkadaşlar merhaba.

Mega'yı öneririm ama sadece depolamak istiyorsan. 20 gb ücretsiz veriyor. Sadece sıkıntısı yüklediğin dosyaları sonra indirince kotası var. Görüntülemede sıkıntı olmuyor

Bundan başka 15 gb Google Drive veriyor.

Google Drive yetiyor bence. En azından bana yetiyor 15 GB'lik Free Plan'ı.

Çoklu hesapta kullanabilirsin zaten profil fotoğraf kısmından hızlıca hesaplar arasında geçiş yapabilirsin.

Geri
Yukarı