En iyi bulut depolama hangisidir?

1berkkoc

Femtopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul
Selamlar, işim gereği depolama alanına fazlasıyla ihtiyacım var. Bulut depolama yöntemine geçmek istiyorum. Sizce en iyisi hangisi ya da sabit (HDD) depolamayı mı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Kdr8070

Millipat
En iyi cevaplar
5
Ben şahsen hiçbir özel verimin(resim, şifreler, önemli yazılar vb) kimse tarafından görülmesini istemem o yüzden yüksek depolama alanlı bir HDD(tahminlerimce 1 yahut 2 TB yeterli olur) işinizi görecektir tabii film koleksiyonu gibi şeyler yapmıyorsanız.

Yinede bulut depolamayı yerden yere vurmak yanlış olur fakat biraz daha masraflı olur tavsiyem bulut depolama için Google Drive'dır birçok dosyanızı burada yedekleyebilirsiniz.

Kunget

Hectopat
En iyi cevaplar
5
Ben de Google Drive veya OneDrive öneririm. İkisi de kullanışlıdır. Çok özel veriler depolayacaksanız HDD veya imkanınız varsa SSD önerebilirim.

En iyi cevaplar
0
İşiniz ne?

KS
1berkkoc

1berkkoc

Femtopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul
Reklam Ajansı Bro. Dijital video reklam - reklam tasarımı vs.

gurecumut

Nanopat
En iyi cevaplar
1
Selamlar, işim gereği depolama alanına fazlasıyla ihtiyacım var. Bulut depolama yöntemine geçmek istiyorum. Sizce en iyisi hangisi ya da sabit (HDD) depolamayı mı önerirsiniz?
Mega>OneDrive>GoogleDrive>Mailru mailru hariç hepsini aktif olarak kullanıyorum en iyisi ve yaklaşık 5 senedir mega yı kullanıyorum depolama konusundaki hızı, sorun olduğunda müşteri temsilcilerinin hızlıca ilgilenmeleri ve dahası. Hdd öneririm diyecem ama risk alma derim bende bir ara hdd ye güvenmiştim bir kaza sonucu içindeki her şey çöp oldu.

ugur38

Megapat
En iyi cevaplar
18
Ücretli kullanım için Mega'yı, ücretsiz kullanım için ise Yandex Disk'i öneririm. Yandex Disk ücretli kullanım için de tercih edilebilir.

Google Drive'ı ise hiç önermiyorum. Mobil uygulaması adamı kanser ediyor. Masaüstü web sayfası da iyi değil ve çok yetersiz.

Yukarı