En İyi Custom OS Nedir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
öncelikle bu videoya bakabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• dsa.PNG
    dsa.PNG
    32,8 KB · Görüntüleme: 78
  • sda.PNG
    sda.PNG
    38,9 KB · Görüntüleme: 72
Selam, XOS sadece bir telefon romu değildir. Custom OS yapan bir arkadaşın markasıdır. Kısacası yanlış bir durum yok.

Konuya cevap olarak ise, XOS kullandım sistem gecikmesi olarak harika sonuç aldım fakat oyunların bazıları ile ilgili anticheat problemi yaşayabilirsin. İstersen bir dene. Ben öneri olarak verebilirim. Şu an ben de GameOS v2 kullanıyorum. SoPrecious'un yaptığı Custom OS. Bunu da kesinlikle öneririm..

Selam, XOS sadece bir telefon romu değildir. Custom OS yapan bir arkadaşın markasıdır. Kısacası yanlış bir durum yok.

Konuya cevap olarak ise, XOS kullandım sistem gecikmesi olarak harika sonuç aldım fakat oyunların bazıları ile ilgili anticheat problemi yaşayabilirsin. İstersen bir dene. Ben öneri olarak verebilirim. Şu an ben de GameOS v2 kullanıyorum. SoPrecious'un yaptığı Custom OS. Bunu da kesinlikle öneririm..
Peki sizce GameOs V2 mi XOS mu yoksa Ghost Spectre mi?

Üçünü de kullandım, aralarında en düşük LatencyMon testi aldığım Ghost Spectre idi. Onu da kullanmamın sebebi kullanıcı dostu ve Power settingslerine ulaşım kolaylığı vesaire. Üçünü de öneririm fakat senin kendi sistemin ile denemen en doğrusu olacaktır. Üçünün de birbirine fark atacağını düşünmüyorum.

Üçünü de kullandım, aralarında en düşük LatencyMon testi aldığım Ghost Spectre idi. Onu da kullanmamın sebebi kullanıcı dostu ve Power settingslerine ulaşım kolaylığı vesaire. Üçünü de öneririm fakat senin kendi sistemin ile denemen en doğrusu olacaktır. Üçünün de birbirine fark atacağını düşünmüyorum.
çok sordum biliyorum da. son olarak. Win 10 Stock mu kullanayım yoksa dediklerinizden birini mi kullanayım. Daha doğrusu, stock mu kullanayım yoksa custom mu?

Ben hepsine kesinlikle güvenilir asla demem. Güvenlik zaafiyeti yaşayabilirsiniz fakat sadece belirli amaç için kullanılıyorsa Custom kurabilirsiniz. Alışveriş için kredi kartı vs girmenizi önermem. Kısacası sizin kararınız tamamen..

Geri
Yukarı