En iyi Ethereum pool hangisi?

Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim dostum. Bende çok anlamıyorum kendim baka baka yapmaya çalışıyorum hobi olarak. Kendi bilgisayarım üzerinden yapıyorum büyütmeyi düşünüyorum sistemi çok mantıklı geliyor yapmak. Bu arada hangi program ve hangi kart ile kazıyorsunuz?
T-rex kullanıyorum, 3070 ile yapıyorum. 1036 lira ödeme aldım 29 ocaktan bu yana.

Rica ederim.

T-rex kullanıyorum, 3070 ile yapıyorum. 1036 lira ödeme aldım 29 ocaktan bu yana.

Rica ederim.
Bayağı yüklü bi ödeme almışsınız hocam. Ben 1 ayda 400 tl kazandım 2070 super ile. Ama sadece geceleri bırakıyorum. Siz sanırım uzun süreler kazım yapıyorsunuz. Daha yüksek mh da cabası.

Bayağı yüklü bi ödeme almışsınız hocam. Ben 1 ayda 400 tl kazandım 2070 super ile. Ama sadece geceleri bırakıyorum. Siz sanırım uzun süreler kazım yapıyorsunuz. Daha yüksek mh da cabası.
24 saat miningte bilgisayarım şuan dostum. Kart geldiğinden beri kullanmıyorum gibi bir şey.
6420 tl'e satın almıştım bu ay çeyrek parasını çıkaracak inşallah.

24 saat miningte bilgisayarım şuan dostum. Kart geldiğinden beri kullanmıyorum gibi bir şey.
6420 tl'e satın almıştım bu ay çeyrek parasını çıkaracak inşallah.
1 aydır mining yapıyorsunuz yani sistemle. Belki ethermine üzerinde limit yükseldiği için çekemediğiniz kalmıştır ama 3070 ile 1 ayda daha çok kazılıyor diye biliyorum. Kaç mh/s kazım gücünüz var?

@ItsAllGoodman hocam sizce hala en iyi pool Nanopool mu? 1 ekran kartı ile mining yapacağım sizce hangi havuz daha uygun olur?
En az kesinti ve en çok kazanç hala Nanopool'da. Eğer günlük çekmek istiyorum derseniz Binance Pool tek çare ama. Binance Pool'da kazmanın bir diğer avantajı da ağ ücreti ödemeden direkt cüzdana aktarabiliyorsunuz ki bu bazen 200 lira civarı kurtarıyor.

Geri
Yukarı