En iyi F2P Oyunlar Hangileri?

Warface P2W bir oyun değildir bu dediğim sadece TR sunucusu için geçerli. Fakat EU P2W derseniz o konuda haklısınız. Yalnız TR sunucusu oyunun en kötü sunucusu diyebilirim oyuncu sayısı az, İstanbul'da oturup sunucu dibinde olsanız dahi son zamanlar 2 bar pingle oynuyosunuz. Düşünün ben EU da 2 bar ping ile oynuyorum. Güncelleme konusunda da TR çok kötü durumda, EU da aralık güncellemesi yayınlanmış iken TR halen haziran güncellemesi ile yoluna devam etmekte.

birde CrossFire oyunu baya iyi, M14EBR S Digital Camo diye susturuculu bir silah var oynaması aşırı zevkli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Crysis ile aynı motoru kullanan, Warface'i öneriyorum. Parayla sadece görünüm kazanıyorsunuz yani, P2W olayı yok. Grafiklerinin güzel olmasına rağmen, kötü bilgisayarlarda bile oynanabilecek sistem gereksinimlerine sahip. Geliştikçe oynama isteğinizin geleceğini düşünüyorum. Oyunda sınıfların olması ve aralarında geçiş özelliği de çok güzel. Oynayınca seveceğinizi düşünüyorum.

Warframe kesinlikle oynamalısın dostum gerçekten oyun hakkını veriyor ara sıra buglar oluyor olsun o kadar ücretsiz oyun sonuçta ayrıca takım kurup görevlere akıyorsun ve multiplayer ben hastası oldum diyebilirim mass effect andromeda kadar sevdim.

Warframe kesinlikle oynamalısın dostum gerçekten oyun hakkını veriyor ara sıra buglar oluyor olsun o kadar ücretsiz oyun sonuçta ayrıca takım kurup görevlere akıyorsun ve multiplayer ben hastası oldum diyebilirim mass effect andromeda kadar sevdim.
Warface nerden indiriliyor? Eskiden Steamda vardı şuan yok sanırım.

Hocam RPG'ye bir tolerans gösterip bak derim. Düşük sistem gereksinimli olarak Path of Exhile (bir arkadaş önermiş burada), Guild Wars 2 var. Biraz daha ortalama bir sistem için de Closers, Soulworker var, anime MMORPG'si. Hepsi de ücretsiz, bir göz at derim ;)

CrossFire da bir silah var oynaması bütün silahlardan daha zevkli oda Aug A1 Camo Silahı Black Marketten GP bölümünden ücretsiz olarak kazanabiliyorsun yanınada bir Desert Eagle Camo kazanabilirsen tam takım olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı