En iyi fizik motoru kullanan açık dünya oyunu GTA 4 mü?

Yani işte biraz şaibeli bir durum. Fizikleri gerçekten çok abartı. Arabalar enfes yana yatıyor. Karakter arabadan atladı mı Traktör tekeri gibi dönüyor. O fizikler biraz fazla abartıydı. GTA V gibi Arcade kafada olması daha iyi. Hikayesi güzeldi. Sanki GTA IV, oyun motorunu denemek için yapılmış bir oyun gibi gelmiştir bana. Çok fazla garip şey var. Oyunun GTA ile alakası yok.

Yani işte biraz şaibeli bir durum. Fizikleri gerçekten çok abartı. Arabalar enfes yana yatıyor. Karakter arabadan atladı mı Traktör tekeri gibi dönüyor. O fizikler biraz fazla abartıydı. GTA V gibi Arcade kafada olması daha iyi. Hikayesi güzeldi. Sanki GTA IV, oyun motorunu denemek için yapılmış bir oyundu gibi gelmiştir bana. Çok fazla garip şey var. Oyunun GTA ile alakası yok.
Gta4 bambaşka bi kafayla yapılmış bi oyun.

Yani işte biraz şaibeli bir durum. Fizikleri gerçekten çok abartı. Arabalar enfes yana yatıyor. Karakter arabadan atladı mı Traktör tekeri gibi dönüyor. O fizikler biraz fazla abartıydı. GTA V gibi Arcade kafada olması daha iyi. Hikayesi güzeldi. Sanki GTA IV, oyun motorunu denemek için yapılmış bir oyun gibi gelmiştir bana. Çok fazla garip şey var. Oyunun GTA ile alakası yok.
Yani şimdi GTA 5 NPC kafası ayrı bir durum, üstüne arabayla geliyorsun biraz tepkisizlik var gibi geldi bana. Ayrıca daha çok birşeye kurulu bildiğimiz GTA 5.

Abi yoktur GTA IV gibisi, yoktur yani yok görmedim duymadım işitmedim. Geçtim karakterlerin hasarlara, denizin helikopter pervanesine, Nico'nun camdan fırlamasına, hızla giden arabadan atlamasına tepkilerini, sırf o arabaların aldığı bildiğin gerçek hasarlara bile en iyisi bu oyundur. GTA V'i çok sevip 6 kere bitirmiş olsam da hep bana arabalar kutu gibi geldi. Son hızla duvara girin müsait olunca V'te, sonra inin bakın arabaya ne olmuş diye, muhtemelen ön tampon ve motor kaputunda siyah çiziklerden başka bir şey göremeyeceksiniz, bu da hiç yakışmıyor tabiki bu oyuna. O değil de, RDR2 ne lan öyle!

Yeni konular

Geri
Yukarı