En iyi forum siteleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Technopat sosyal'i seviyorum bunun bir de yabancı versiyonunu arıyorum bilen varsa iyi olur :D

Forum TR kaldeğil mi hala en son 2007DE falan giriyordum. Forum kültürü teknoloji siteleri haricinde kalmadi maalesef özellikle Facebook Twitter, WhatsApp gruplari, Instagram kullanilmaya baslandiktan sonra.

Eski buyuk forumlardan aktif olan wowturkey var, en cok uzuldugum ve kapanan site ise nbatrky ve trgamer dir. Eski gunler.

Forum tr kaldi mi hala en son 2007de falan giriyordum. Forum kültürü teknoloji siteleri haricinde kalmadi maalesef özellikle facebook twitter, whatsapp gruplari, instagram kullanilmaya baslandiktan sonra.

Eski buyuk forumlardan aktif olan wowturkey var, en cok uzuldugum ve kapanan site ise nbatrky ve trgamer dir... Eski gunler
Ah be eski forumlar. Technopat Sosyal'den başka foruma girmiyorum. Bir de Webmaster vardı galiba, kapandı. :(
Forumtr kaldı mı sahiden, aramalarda filan 3-4 senedir karşıma hiç çıkmadı. :D
Kaldi. Tabii ki de ama fazla giren yok. Ah be, eski günler. Ben de arada giriyorum. :(

Ah be eski forumlar Technopat Sosyal'den başka foruma girmiyorum birde webmaster vardı galiba kapandı :(

Kaldi tabirkide ama fazla giren yok ah be eski günler bende arada giriyorum :(
Hocma bide bir antivirus forumu vardi bilgisayarina bi program yukluyordun cikan sonucu raporluyordun foruma daha sonra ordaki secilmis ve programi bilen arkadaslar sana bir yazilim gonderiyordu sorunun cozumu icin. Valla cok merak ettim neydi sitenin adi kafama takildi simdi. Orada admin olmak icin baya ugrasmistim dr.... İle basliyordu sanirim sitenin adi :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı