En iyi Game Pass şirketi

394919

Hectopat
Makaleler
1
İyi günler herkese. Bende Xbox Game Pass var fakat oyunlar biraz yetersiz geldi bana. Sizin bildiğiniz 30-50 TL ve daha geniş, daha iyi oyun yelpazesine sahip Game Pass şirketi var mı acaba? Origin vs dışında, onlar aylık 120 TL.

İyi günler herkese. Bende Xbox Game Pass var fakat oyunlar biraz yetersiz geldi bana. Sizin bildiğiniz 30-50 TL ve daha geniş, daha iyi oyun yelpazesine sahip Game Pass şirketi var mı acaba? Origin vs dışında, onlar aylık 120 TL.
Hocam yanlış anlamayın ama Game Pass size nasıl yetersiz geliyor çok merak ettim cidden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepass'e laf edilemez. Gamepass kırmızı çigimizdir.

Şaka maka şu anda Gamepass'in yqkınından geçecek heleki Türkiye'de bu kadar ucuz olacak bir sistem YOK.

Game Pass'e laf edilemez. Game Pass kırmızı çigimizdir.

Şaka maka şu anda Game Pass'in yqkınından geçecek heleki Türkiye'de bu kadar ucuz olacak bir sistem yok.

Hadi parasını geçin. İçindeki 100 oyun üstelik Xbox'un exclusive oyunları diyebileceğimiz oyunlar çıktığı gün geliyorlar Game Pass'e (Ör. Forza Horizon 5). İçindeki oyunların hepsini oynayıpta sıkılabilene helal olsun.
Hayir zaten adam GamePass'i begenmemis ki ne begenebilir baska alternatifi var mi soyleyin o zaman. GamePass'in içinde zaten EAPlay falan da var.
Geforce NOW düşük sistemler için sahip olduğunuz oyunun başka bilgisayardan stream edilerek internet üzerinden oynanıldığı platform. GamePass belirli aylık ücretlerle oyunlara sahip olduğunuz bir sistem. İkisi arasındaki bağı söyler misiniz ?

Şu anki kur değerini baz alarak fazla alternatif bulucaginizi zannetmiyorum Xbox Game Pass bana bulunmaz nimet gibi geliyor.

Geri
Yukarı