En iyi GTA oyunu hangisi?

GTA 4 ama mekanikleri sadece. Hikaye olarak beni GTA 5 ve GTA San Andreas etkilemişti. GTA 3 ve GTA Vice City'yi ben oynayamam çünkü maksimum GTA San Andreas'a kadar inebilirim. Öbürleri bayağı eskide kaldı artık. Ben şahsen GTA 4 mekanikleri ve GTA 5 grafikli bir oyun beklerim.

Bana göre GTA IV hikayesiyle öne çıkan bir oyun daha çok.

GTA V de grafikleriyle.

GTA 4, çünkü bir ağırlık var oyunda. Çok arcade tarzını sevmiyorum her ne kadar GTA'nın amacı yakıp yıkmak bile olsa. Hem hikayesi ve New York çok hoşuma gitmişti.

VC.jpg

GTA 4 serinin hikaye ve fizik motoru olarak en iyi oyunudur. Zaten aceleye getirdikleri için diğer konulara eksik kaldı. Bazen merak ediyorum GTA 4 tam olarak gelseydi muhtemelen GTA 5'ten iyi olacaktı ve o zaman Rockstar GTA 5 için çıtayı nereye yükseltecekti diye.

Bence gerçekçilik açısından GTA 4 bütün gta serisinden önde gidiyor. Tabii GTA 4'ün de kötü yanı atmosferinin biraz karamsar olması. Fakat bu da modlarla düzeltilebilen bir şey o yüzden benim için cevap GTA 4.

Gta San Andreas kesinlikle hikayesi olsun açık dünyası olsun muhteşemdi o hikayeyi ve açık dünyayı hiç bir gta oyununda görmedim görmeyeceğimde sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı