En iyi GTA oyunu hangisi?

14 yaşındayım bilgisayarımdan dolayı çocukluğum Full GTA San Andreas ile geçti kardeş gibi olduk. GTA 5'i sadece internet kafede 1 kere oynadım hiç beğenemedim alışamadım. Onun için GTA san andreas❤️ benim için yeri özel.

San Andreas'ın hikayesi en iyisi diyen bırak başka GTA oynamayı, başka hikayeli oyun oynamamıştır. En karaktersiz (hakaret değil, cidden kişilik özelliği yok) ana karakter ve birden alakasızlaşan görev dizisi. Bütünü ortalama üstü ama iyi değil.

Liberty stories hariç tüm GTA oyunlarını oynamış biri olarak söylüyorum. GTA 4.
Bazı kişiler GTA Vice City veya San Andreas'ı söyleyince kendilerini havalı görüyor "kardeş old değilsen anlamazsın sen." falan havalarına giriyorlar, old havasına girmeye çalışanlarının çoğunun GTA San Andreas ve Vice City harici GTA oyunu oynamadığına eminim. Bu lafım her GTA SA ve GTA VC diyene değil "old oyun tabii ki de GTA SA tabii ki de GTA VC." diyenlere.

San Andreas'ın hikayesi en iyisi diyen bırak başka GTA oynamayı, başka hikayeli oyun oynamamıştır. En karaktersiz (hakaret değil, cidden kişilik özelliği yok) ana karakter ve birden alakasızlaşan görev dizisi. Bütünü ortalama üstü ama iyi değil.

Sana katılıyorum görevler çok saçma, bir görev önce sokakta gangler ile çatışırken bir sonraki görevde kumarhane sahibi olup kumarhene yönetmeye başlıyorsun. Oyun'a büyük haritalar eklendiği için her şehri kullanmak istemişler bu da hikayenin biraz kopuk olmasına yol açmış.

Sana katılıyorum görevler çok saçma, bir görev önce sokakta gangler ile çatışırken bir sonraki görevde kumarhane sahibi olup kumarhene yönetmeye başlıyorsun. Oyun'a büyük haritalar eklendiği için her şehri kullanmak istemişler bu da hikayenin biraz kopuk olmasına yol açmış.
GTA SA oynadığından emin misiniz? Bunlar sadece birkaç bölümde mi oldu?

GTA SA oynadığından emin misiniz? Bunlar sadece birkaç bölümde mi oldu?

Hayır tabii ki de ben sadece oyunda ki kopukluğu daha iyi bir şekilde anlatmak için abartılı bir şekilde söyledim, orada demek istediğim ana karakterin diğer ana karakterlerden çok fazla uzak kalması, bir sürü şehir yapıldığı için boşa yapılmış gibi olmasın diye tüm şehirlerde görevler yapılmış, hani büyük bir harita yapılması kötü mü olmuş desen iyi olmuş oyunu çok daha güzel yapmış ama sanki oyunun baştaki hikayesinden uzak kalmış gibi oluyor oyunun başında ana karakterimiz grove street Families'ı eski büyük gücüne getirmeye çalışıp gangler ile çatışırken ileri ki farklı görevlerde ana karakter kumarhane yönetmeye başlıyor. Örneğin ileriki görevlerde ana yan karakterler olan big smoke, ryder, sweet gibi karakterlerden çok uzak kalıyor, bu yüzden bana hikayesi biraz kopuk gibi geliyor.

Hayır tabii ki de ben sadece oyunda ki kopukluğu daha iyi bir şekilde anlatmak için abartılı bir şekilde söyledim, orada demek istediğim ana karakterin diğer ana karakterlerden çok fazla uzak kalması, bir sürü şehir yapıldığı için boşa yapılmış gibi olmasın diye tüm şehirlerde görevler yapılmış, hani büyük bir harita yapılması kötü mü olmuş desen iyi olmuş oyunu çok daha güzel yapmış ama sanki oyunun baştaki hikayesinden uzak kalmış gibi oluyor oyunun başında ana karakterimiz grove street Families'ı eski büyük gücüne getirmeye çalışıp gangler ile çatışırken ileri ki farklı görevlerde ana karakter kumarhane yönetmeye başlıyor. Örneğin ileriki görevlerde ana yan karakterler olan big smoke, ryder, sweet gibi karakterlerden çok uzak kalıyor bu yüzden bana hikayesi biraz kopuk gibi geliyor.
Hikâyenin öncesinde olanları anlamadan oyunun hikâyesi tabii ki mantıksız gelir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GTA San Andreas'ın hikâyesinin, önceki oyunlarla da bağlantısı olduğunu unutmamak gerek. Hikâyeyi tam anlamıyla kavrayabilmek için GTA 3 ve GTA Vice City de oynamak gerekiyor.

Geri
Yukarı