En iyi GTA oyunu nedir?

En İyi GTA?

• Oy verenlerin toplamı
    292
Özür diledin bende mantıklı cevap verdim şimdi özür diledin çünkü haksız olduğunu düşündün sonradan bende sana mantıklı bir şey yazdım sende çok sert yaptın ve bana abilik tasladın ünlem işareti konusunda da dalga geçtiğine eminim. Kardeşimli konuştum çünkü benim konuşma tarzım bu ben herkese kardeşim derim artistlik babında söylemedim uzatmak için de yazmadım ama bana iftira atarak kızdırdın.
O ders konusunda goygoydayım ama orada ünlemi gerçekten üstteki arkadaşa laf atmak için yazmıştım. Yani iftira atma filan yok ortada. Ben özrümü dilediğimde direkt kardeşimli yazınca (normal olarak) küçümseme olarak dediğini anladım ve devam ettirdim. Kusura bakma dediğimden sonra aslında orada konuyu bitirebilirdin ama sen uzatmayı seçtin. Neyse hakkını helal et kıç*kırık bir oyun için kaç saat atıştık.

O ders konusunda goygoydayım ama orada ünlemi gerçekten üstteki arkadaşa laf atmak için yazmıştım. Yani iftira atma filan yok ortada. Ben özrümü dilediğimde direkt kardeşimli yazınca (normal olarak) küçümseme olarak dediğini anladım ve devam ettirdim. Kusura bakma dediğimden sonra aslında orada konuyu bitirebilirdin ama sen uzatmayı seçtin. Neyse hakkını helal et kıç*kırık bir oyun için kaç saat atıştık.

Tamam bende yukarıya gönderme yaptığını başta anlamamıştım sende kusura bakma o halde oyun için değmez neyse helal olsun iyi akşamlar sende et o zaman hakkını helal kimse de hak kalmasın ikimizde yanlış anlamışız sonuçta.

Sadece grafik olarak karşılaştırmazsak zevk olarak GTA SA diyebilirim. Ondan sonra da GTA IV derim.

Geri
Yukarı