En iyi GTA oyunu nedir?

En İyi GTA?

• Oy verenlerin toplamı
    292
1 yaş var arada hala beni çocuklukla suçluyorsun😀 paşam hadi ikile git dersini çalış sınav senen senin iyiliğin için.

Hal ve hareketlerinden çocuk olduğunu anladım yaşımı geçtim artık.

1 yaş var arada hala beni çocuklukla suçluyorsun😀 paşam hadi ikile git dersini çalış sınav senen senin iyiliğin için.

Üzerimde ne hakkın var acaba?

İftira attın ya akıllı.

Arkadaşlar, size göre en iyi GTA oyunu hangisi? Elbette şu an GTA 5 son çıkan olduğu için o biraz daha iyi ama çıktıkları yıla göre değerlendirin.
Çıktıkları yıla göre değerlendirirsek bana göre:

GTA SA > GTA 4 > GTA 5 > GTA vc > GTA 3.

Bana göre Vice City.
Objektif olacaksam GTA 5.

Arkadaşlar, size göre en iyi GTA oyunu hangisi? Elbette şu an GTA 5 son çıkan olduğu için o biraz daha iyi ama çıktıkları yıla göre değerlendirin.
Çıktıkları yıla göre değerlendirirsek bana göre:

GTA SA > GTA 4 > GTA 5 > GTA VC > GTA 3.
Bence VC ama genel populariteye bakılırsa tabikide San Andreas.

@Anunswin @enes_yldrm_1 aranıza girmek istemem ama Enes konuyu sen başlatmışsın fıxter seviyorum demiş sen konuyu uzatıyorsun. Yakında ikiniz yüzünden konu kapanır.

Hocam adam hem suçlu hem güçlü ya.
@Anunswin @enes_yldrm_1 aranıza girmek istemem ama Enes konuyu sen başlatmışsın fıxter seviyorum demiş sen konuyu uzatıyorsun. Yakında ikiniz yüzünden konu kapanır.

Hem bana iftira atıyor hem de üzerime çıkmaya çalışıyor.

Hal ve hareketlerinden çocuk olduğunu anladım yaşımı geçtim artık abisinin şurada klavye delikanlılığı yaptığından belli.

İftira attın ya akıllı.
Aaa bak noktalama işaretlerinde eksiğin varmış. Ünlem işareti alay etme, hafife alma anlamları kattığını bilmiyorsun galiba abicim. +1 tyt doğrusu verdim sana hadi yine iyisin.

Dosya Ekleri

• resim_2022-02-23_223856.png
    resim_2022-02-23_223856.png
    4,5 KB · Görüntüleme: 23
AAA bak noktalama işaretlerinde eksiğin varmış. Ünlem işareti alay etme, hafife alma anlamları kattığını bilmiyorsun galiba abicim. +1 TYT doğrusu verdim sana hadi yine iyisin.

Kardeşim senin gibi küçük insanlarla uğraşmayacağım ama bilki hakkım sana haram zıkkım olsun. Çocuk olduğunu her mesajında kanıtlıyorsun böyle millete serkeşlik yaptığın sürece kendin gibi insanları bulursun beni vuracak bir yer bulamadığın ve haksız olduğunu bildiğin için de saçma sapan cevaplar veriyorsun sana hayat sinemasında başarılar diliyorum. Böyle serkeşliğe devam edersen biri kafanı kökünden koparır herkes benim gibi anlayış göstermez senin gibi bana göre küçük insanlarla uğraşan çok insan var bu da sana benden öğüt olsun.

Yav aramızda 1 yaş var hala küçük çocuk muamelesi yapıyorsun. Ben haksız filan değilim, orda kazık gibi ünlem işareti var, sonra sen yazınca özrümü de diledim kaç saattir uzatan sensin. Sıkıyorsa dene bakayım kafamı kökünden koparmayı noluyormuş sonucunda kendi gözlerinle görürsün. Benim de sana hakkım haram olsun. Hadi git ikile şimdi.

@enes_yldrm_1 kanıtınız var mı bununla ilgili? Son zamanlarda da GTA 4 övüp GTA SA linçlemek moda oldu burada.
Aynen buradan itibaren çok saygılı bir biçimde cevap vermişsiniz efendim.
Saçmalıyor işte, 3-4 yıl önce GTA 4'ün adı bile anılmazken, şimdi birkaç YouTuber videosunu yapınca millet GTA SA'ı linçlemeye başladı. Yemin ederim hepsi populizme oynuyor.
Ya da burada mı vardı saygı ya bulamadım ben?

Geri
Yukarı