En iyi GTA oyunu size göre hangisi?

?

• GTA 5

Oy: 36 29,8%
  • GTA 4

Oy: 31 25,6%
  • GTA:SA

Oy: 47 38,8%
  • GTA:VC

Oy: 20 16,5%
  • GTA 3

Oy: 5 4,1%

• Oy verenlerin toplamı
    121
GTA San Andreas 5 kez bitirdim Samp'ı da 7 yıldır oynuyorum. GTA 5 diyenler hikayeye göre değerlendirmeliler bence.

Samp ı 3 yıl bende oynadım ama herkes MTA'ya yöneldi oyuncu sayısı çok düştü 2013 2016 arası çok iyiydi. Türk ibiza favorimdi.
GTA 3 oynamadim ve begenmedim. GTA 5 haricindekinleri de oynadim ama GTA 5'in hikayesini Burak oyundadan izlemistim. Ya yemin ediyorum bu soruyu cevaplamak cok zor. Sadece hikayesi hangisinin iyi diye soracak olursak Vice City ve GTA SA gonlumde tahtlari var. 2. GTA 4 3. olarak da GTA 5. ama oynanis acisindan GTA 4 ve GTA 5 cok daha verimli. GTA 4'un ozellikle ayri bir havasi var. GTA 5 desen grafikleriyle ayri bir guzel ve coklu karakter gecisi, daha buyuk harita, daha yeni arabalar ve Online oynanabiliyor. GTA SA'da var ama GTA 5 ile GTA SA Online modunu bir tutmak sacma. Yani hepsi auri bir guzel. Gercekten yapimcisinin adini unuttum ama adamlarin eline saglik. O oyunlarin damak tadi hicbir zaman gecmeyecek bende.

GTA sananreasın çok oyunculu modu hayran yapımı zaten karşılaştırmak çok saçma ama hikaye açısından GTA 5 harici hepsini beğendim ben.

Samp ı 3 yıl bende oynadım ama herkes MTA'ya yöneldi oyuncu sayısı çok düştü 2013 2016 arası çok iyiydi. Türk ibiza favorimdi.

GTA sananreasın çok oyunculu modu hayran yapımı zaten karşılaştırmak çok saçma ama hikaye açısından GTA 5 harici hepsini beğendim ben.
Aynı şekilde ama SAMP bana sade ve güzel geliyor.

Geri
Yukarı