En Sevdiğiniz GTA Oyunu Hangisi?

En sevdiğiniz GTA oyunu hangisi?

• Grand Theft Auto: Liberty City/Vice City Stories

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    171
Vice City. Hepsinin yeri ayrı tabi. Bir de şu GTA 4'ün genel olarak Türkçe yamalarının yetersiz olduğunu düşündüğüm için ayıptır söylemesi sıfırdan Türkçeleştirmeye başladım bugün. Bu konuyu görmem de enteresan oldu. Umarım sonuçlanır.

Vice City. Hepsinin yeri ayrı tabi. Bir de şu GTA 4'ün genel olarak Türkçe yamalarının yetersiz olduğunu düşündüğüm için ayıptır söylemesi sıfırdan Türkçeleştirmeye başladım bugün. Bu konuyu görmem de enteresan oldu. Umarım sonuçlanır.
GTA IV'ü zamanında PC'de çok sistem istiyor diye PS3'de oynamıştım. Şimdi PC'de başladım. PC'de başlamışken Türkçe oynarım demiştim ama ne yazık ki dediğin gibi %100 mod yapılmamış. Türkçe mod benim için çok iyi olur, tam denk geldik. :)

Her seri çıktığında ortalığı ayrı ayrı salladı. Hepsinin yeri ve anlamı çok farklı benim için albayın kızını saatlerce gezdirmek, arkamızda big smoke ile lanet treni kovalamak bunların hepsi çok özel anılardı ama en son gta V i oynayınca onada ayrı tutuldum tamam hikaye kalitesi hikaye anlatımı hepsinin çok güzel ama hikaye anlamında beni en çok bağlayan ve karakterle en çok özleştiğim oyun san andreastı ama en yenilikçi ve gerçeğe en yakın oyun olduğundan ötürü Gta V açık dünyasına daha çok bağlıyor beni o yüzden V

Benim tercihim 4. Çünkü 2008’de o grafikleri görmek inanılmazdı ve o atmosfer. Ayrıca Amerika’ya yeni gelmiş birinin Amerika Rüyası beklentisi ile bulduğu Amerika’nın farklılıkları benim çok hoşuma gitmişti. Hem de aksan. O Niko’nun aksanını çok seviyorum.

Tabiki de GTA IV. GTA V'den daha güzel. Yani bunun verdiğini GTA V bana veremedi. Kusura bakmayın sanki GTA V çocukları avundurmak için yapılmış bir oyun gibi geliyor bana. Rockstar Games'in San Andreas'tan sonra yaptığı en iyi oyunu diyebilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Screenshot_2019-03-25-08-14-07.jpeg

Geri
Yukarı