En Sevdiğiniz GTA Oyunu Hangisi?

En sevdiğiniz GTA oyunu hangisi?

• Grand Theft Auto: Liberty City/Vice City Stories

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    171
Ben yüklediğimde orjinal değil diye açılmadı. Demekki korsana destek gelmiş.
Bende San Andreas'ın Steam sürümü var, denedim oyun açılırken intro kısmında atıyordu. Moddb yorumlarında Steam sürümünde çalışmadığını okudum, korsan indirip denedim sorunsuz açıldı.

Linç gelebilir ama Vice City'i hiç sevmiyorum. Helikopter görevi vardı ama siz hangisini diyorsunuz bilmiyorum. Benim dediğim yanlış hatırlamıyorsam inşaatta küçük bir helikopter uçuruyorduk. Aynı şekilde San Andreas'tan da nefret ettiren iki görev vardı. Bir tanesi lowrider araba ile yarışmaya katılıyorduk bir türlü yapamıyordum benim yeteneksizliğim o. Sonra save yükledim araya araya. Ondan sonra da başka bir görev geldi kanser eden. Namussuz Big Smoke'yi Sanchez motorun arkasına alıyorduk treni kovalıyorduk. Hayatımda bu kadar kolsuz bir yapay zeka görmedim ben. GTA 4'ü bitirmedim ama oynadım fizikleri GTA 5'e göre daha iyi ama ben en çok GTA 5'ten zevk aldım. Online meselesine gelirsek en güzeli bana göre MTA'dır.

Tüm ortaokul hayatımı SAMP'ta adminlik yaparak geçirdim, günde aşağı yukarı 10 saat sunucudan çıkmıyordum. Benim için hiçbir GTA oyunu San Andreas'ın yerini alamaz. Bu arada 2011-12-13-14 o aralarda SAMP oynayan varsa tanışık olabiliriz :D

Karar vermek çok zor ama üç oyuna kadar indirebildim en sevdiklerimi :D Çünkü hepsi başka alanlarda birbirinden daha güzel. Hiç birisi diğer oyunlardan tam anlamıyla daha iyi değil.

GTA San Andreas: Hikayesi muhteşem ve bence bütün GTA oyunlarının en iyisi (Vice City öncesini oynamadım). Belki şu an o kadar iyi olmasa da oyun mekanikleri ve grafikler Nirvana gibi bir şey :D He' bu arada, resmi bir Online seçeneği olmasa da SAMP ve MTA olarak Online'da da diğer iki oyundan kat kat daha iyi.
GTA 4: Hikaye en iyi değil ama San Andreas'e yaklaşır. En iyi kısmıysa GTA 5'ten bile kat kat daha iyi olan oyun mekanikleri ve ortam. Grafikler muhteşem olmasa da kötü demek ihanet olur :D
GTA 5: Hikaye, idare eder; mekanikler, rezaletin bir tık üstü. Grafikler ve çeşitlilik (Araç, NPC vs.) muhteşem!

Rockstar Games bu üç oyunun en iyi yanlarını toplayıp ortaya bir oyun koysa. Hatta oyun bile olmasına gerek yok DLC olarak bile sunsa oyun piyasasının a(dını)... koyar :D

Tabii ki de GTA IV. GTA V'den daha güzel. Yani bunun verdiğini GTA V bana veremedi. Kusura bakmayın sanki GTA V çocukları avundurmak için yapılmış bir oyun gibi geliyor bana. Rockstar Games'in San Andreas'tan sonra yaptığı en iyi oyunu diyebilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eki Görüntüle 380195

Aynen yaw bir de johhny öldüğü için GTA 5'i hiç sevemedim GTA 4'ün hikayesi o kadar güzeldi ki hele diğer iki oyunuyla bağlantısı ama GTA 5 o keyfi bana vermedi.

330dec629746a6a54752054bd61673e5.jpg

Hepsinin yeri ayrı 4 ayrı 5 ayrı ama San Andreas farklı bir evrendir farklı bir boyuttur San Andreas GTA 3 ve Vice City haritalarını da kapsayan modlara sahiptir VC ve 3'ü çıkar aradan hikayeleri öyle aşırı iyi değil zaten ,VC yine de idare eder sadece...

Bunu da biliyor herkes S.A havada karada alıyor S.A TR'de parti olsa oyu kapardı

Yeni konular

Geri
Yukarı