En İyi GTX 1080 Hangisi ?

yigitrocks

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Isınma, FPS, gürültü açısından en iyi GTX 1080 sizce hangisi ?

2500TL bütçem var, 2500'e 2.el bir 1080 alıcam ama boşlukta kaldım. MSI markasının ürettiği GTX 1080 ve ASUS markasının ürettiği 1080 var ama hangisi tercih edilmeli bilemedim, ikisi de 2500TL'ye bulunuyor, ASUS'un ürettiği 3 fanlı MSI'ın 2. Bazı kullanıcılar MSI'ı 1-2 ay kullandım pert oldu falan diyor, ama tek seferlik alıcağım için beni uzun süre götürmesi gerekiyor.

Not: Bence ikisi de güzel duruyor, ama ben pek bilmediğim için karar veremedim. Sadece bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim, görüntüsüne bakıp öneri yapmayın lütfen !

MSI;
images.jpg

ASUS;
indir.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisininde kalitesi üst seviye. Ben 3 fanından dolayı Asus tercih ederdim. Pert oldu falan filan çok eskide kaldı. MSI'da çok kaliteli bir marka.

Asus soğutma konusunda daha başarılı bu yüzden Asus Strix.
Isınma, FPS, gürültü açısından en iyi GTX 1080 sizce hangisi ?

2500TL bütçem var, 2500'e 2.el bir 1080 alıcam ama boşlukta kaldım. MSI markasının ürettiği GTX 1080 ve ASUS markasının ürettiği 1080 var ama hangisi tercih edilmeli bilemedim, ikisi de 2500TL'ye bulunuyor, ASUS'un ürettiği 3 fanlı MSI'ın 2. Bazı kullanıcılar MSI'ı 1-2 ay kullandım pert oldu falan diyor, ama tek seferlik alıcağım için beni uzun süre götürmesi gerekiyor.

Not: Bence ikisi de güzel duruyor, ama ben pek bilmediğim için karar veremedim. Sadece bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim, görüntüsüne bakıp öneri yapmayın lütfen !

MSI;
Eki Görüntüle 359384

ASUS;
Eki Görüntüle 359385
Bu da kanıtı;
ASUS daha yüksek frekansta çalışmasına rağmen 3 derece daha düşük.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben 3 fanlı olan ASUS ROG STRİX GTX 1060 6GB'ını kullanıyorum. Bir sıkıntısını görmedim ama 3 fanlı olduğu için kart biraz uzun anakartta SATA slotlarını kapatıyor. Eğer sisteme yeni bir HDD,SDD eklemeye kalkarsan ekran kartını çıkartmak zorunda kalıyorsun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı