En İyi GTX 1080 Hangisi ?

Kusura bakmayın son bir sorum olacak. Size ilk mesajımda sistemimi yazmıştım. O sisteme sadece Gtx1070 alsam acaba uyum sorunu olur mu? Sizleri dinleyeceğim ve gtx1080 almayacağım. Son fikirlerinize göre hareket edeceğim. İnşallah şu darboğaz sorunu olmaz dersinizde gidip 1070' i rahat rahat alırım. Beklemedeyim tamam.

Kusura bakmayın son bir sorum olacak. Size ilk mesajımda sistemimi yazmıştım. O sisteme sadece Gtx1070 alsam acaba uyum sorunu olur mu? Sizleri dinleyeceğim ve gtx1080 almayacağım. Son fikirlerinize göre hareket edeceğim. İnşallah şu darboğaz sorunu olmaz dersinizde gidip 1070' i rahat rahat alırım. Beklemedeyim tamam.
Hayır hiç bir sıkıntı olmaz. YouTube da 3770 ile 1070 oyun testleri var izleyebilirsin. Fiyat/ performans olan 1070 zaten. 1080ti çıkarsa 1080 unutulur yine önceki seride olduğu gibi.

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Doğru ya kusura bakmayın youtube' da onu aramayı unuttum. Cidden gtx660 artık kaldırmıyor, çıldıracağım.
Şu dediğiniz 3370 - 1070 kombinasyon videolarına bakayım. Bu arada beni yaklaşık 10.000 liradan kurtardınız technopat ailesi hepinize teşekkür ederim. 1 yıl daha bu sistem sadece ekran kartı değişikliği ile idare etsin... İyi günler dilerim kendinize iyi bakınız. ^^

10000 lira falan verilmez eğer render yapıp para kazanmiyorsan. 2 sene sonra çıkacak giriş seviyesi ekran kartı belki de 1080 den bile iyi olcak ve fiyatı 3 te 1 ı falan. Neden bir anda yatırım yapıyorsunuz ki?

İyi günler sana da :)

Monitörleri herşeyi baştan eklediğimde o paraya yakın birşey oluyor. Battlefield 1 harikaydı (hile dışında)
Sigara içki olmayınca hırsımı bu oyunda çıkartmaya karar verdim :D

Star Wars Battlefront' da çok güzel ama çok az oyuncu kalmış ve inanılmaz hile var. Gene de benim gtx660 en düşük ve 1680x1050 ekranda ancak kaldırıyor. Şöyle ultra görüntü olsun artık yeter :-s

Gtx1070 ekran kartının bir sürü versiyonu var, hangisini tavsiye edersiniz acaba?
Bu arada 3770 ile 6700k arasında aynı ekran kartı ile 30 fps fark oluyor hmmm...

Monitörleri herşeyi baştan eklediğimde o paraya yakın birşey oluyor. Battlefield 1 harikaydı (hile dışında)
Sigara içki olmayınca hırsımı bu oyunda çıkartmaya karar verdim :D

Star Wars Battlefront' da çok güzel ama çok az oyuncu kalmış ve inanılmaz hile var. Gene de benim gtx660 en düşük ve 1680x1050 ekranda ancak kaldırıyor. Şöyle ultra görüntü olsun artık yeter :-s

Gtx1070 ekran kartının bir sürü versiyonu var, hangisini tavsiye edersiniz acaba?
Bu arada 3770 ile 6700k arasında aynı ekran kartı ile 30 fps fark oluyor hmmm...
O kadar fark olmaz bence. I5 den çok daha iyi bir işlemci o.

Soğutma dersen msi
Performansı az daha iyi olsun dersen evga ftw alabilirsin.

Diger modeller kötü mü? Tabii ki hayır. Zotac mesela performans olarak çok iyi ama şu durum var.

Evgayi çoğu kişi donanımhaber forumdan getiren kişilerden alıyor. Sifir jelatinli ve garantili. Ben de öyle aldım 1600 liraya. Performans yönünde çok iyi hem de o.c. İmkanını en iyi sunan bir kart.

Ama soğutma aşırı iyi diyemem. Msi o konuda çok başarılı. Benim kart 75 dereceyi görüyor. Msi 65-67 falan. İki kartta 60 dan sonra fan çalıştırıyor. Bu arada evga daki fan dönse bile ses çıkmıyor.

8+8 pin güç girişi var biraz fazla çekiyor diğer 1070 lere göre :D

Performans farkı da 2-3 fps olur öyle dediğime bakma. Hepsi hemen hemen aynı founders edition hariç.

O kadar fark olmaz bence. I5 den çok daha iyi bir işlemci o.

Soğutma dersen msi
Performansı az daha iyi olsun dersen evga ftw alabilirsin.

Diger modeller kötü mü? Tabii ki hayır. Zotac mesela performans olarak çok iyi ama şu durum var.

Evgayi çoğu kişi donanımhaber forumdan getiren kişilerden alıyor. Sifir jelatinli ve garantili. Ben de öyle aldım 1600 liraya. Performans yönünde çok iyi hem de o.c. İmkanını en iyi sunan bir kart.

Ama soğutma aşırı iyi diyemem. Msi o konuda çok başarılı. Benim kart 75 dereceyi görüyor. Msi 65-67 falan. İki kartta 60 dan sonra fan çalıştırıyor. Bu arada evga daki fan dönse bile ses çıkmıyor.

8+8 pin güç girişi var biraz fazla çekiyor diğer 1070 lere göre :D

Performans farkı da 2-3 fps olur öyle dediğime bakma. Hepsi hemen hemen aynı founders edition hariç.
Valla ben MSI derim.

Valla ben MSI derim.
Burdan alsam msi alcaktim. 1850 liraydı almaya gittim 1880 dedi. Bende kötü bir huy var, bildiğim fiyattan fazlasını veremiyorum maddi açıdan sıkıntım olmasa dahi. Neyse eve gittim siteden baktım 1890 olmuş vazgeçtim gittim 1600e aldım mutluyum :D.

Görünüş olarak daha iyisi yok bence her yer ışıklandirma ve rgb. Performans olarak da çok iyi.

Bir de şu gpu clock speed fazla takmayın. Bende boost clock 1797 mhz diyor ama oyunda 1950-2000 mhz oluyor hep. Diğerleri de öyle zaten ne anlamı kaldı?

Soğutma en iyisi msi, o konuda zaten hem fikiriz.

Galax burdan alınacaksa en ucuz model ve markası da kötü değil iyidir.

Zotac yine performans odaklı.

Gigabyte için okuduklarıma göre ortaya karışık bir şey sanırım.

Bahsettiğim modeller gidip alabilecekleriniz.

Ne galax hof, ne gigabyte xtreme vs vs karistirmadim zaten gerek de yok. Hepsi hemen hemen aynıdır. Aldıktan sonra anlarsınız :D o yüzden fiyata odaklanın.

Burdan alsam msi alcaktim. 1850 liraydı almaya gittim 1880 dedi. Bende kötü bir huy var, bildiğim fiyattan fazlasını veremiyorum maddi açıdan sıkıntım olmasa dahi. Neyse eve gittim siteden baktım 1890 olmuş vazgeçtim gittim 1600e aldım mutluyum :D.

Görünüş olarak daha iyisi yok bence her yer ışıklandirma ve rgb. Performans olarak da çok iyi.

Bir de şu gpu clock speed fazla takmayın. Bende boost clock 1797 mhz diyor ama oyunda 1950-2000 mhz oluyor hep. Diğerleri de öyle zaten ne anlamı kaldı?

Soğutma en iyisi msi, o konuda zaten hem fikiriz.

Galax burdan alınacaksa en ucuz model ve markası da kötü değil iyidir.

Zotac yine performans odaklı.

Gigabyte için okuduklarıma göre ortaya karışık bir şey sanırım.

Bahsettiğim modeller gidip alabilecekleriniz.

Ne galax hof, ne gigabyte xtreme vs vs karistirmadim zaten gerek de yok. Hepsi hemen hemen aynıdır. Aldıktan sonra anlarsınız :D o yüzden fiyata odaklanın.
Biliyoruz, ama Galax HOF, MSI Lightning, Evga Kingp1n alınca insan daha bir mutlu hissediyor kendini :).

Msi gamıng z var bir de. 1070 için öyle çok şey yok sanırım. Hof var xtreme var gaming z var bildiğim kadarıyla. Kingp1n ve lightning çıkar mı bilmem :D

Ama beyaz bir konsept yapıp hof almak isterdim gerçekten :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı