En iyi internet markası

ego muhsin

Decapat
Yer
Cehennemin Dibi
Daha fazla  
Merhabalar çok kısa bir süre önceye kadar Türk Telekom kullanıyordum ve düşük hız nedeni ile iptal ettim. Binamızda Türk Telekom altyapısı var, buna göre hangi firmayı önerirsiniz?

pek bilinecek bir şey değil. bende türktelekom kullanıyorum. düşük hız bekliyordum. 12Mbps paketim var ama 16Mbps alıyorum.diğer firmalarda da değişiklik gösterebilir ya da altyapı farkından olabilir.

NetSpeed ve GIBIRNet gibi Türk Telekom altyapısı kullanan şirketlerin, web sayfalarındaki altyapı sorgu bölümlerinden altyapınızın desteklediği hızı ve en yakın saha dolabına olan mesafenizi öğrenin. Ardından Türk Telekom altyapısında, Türk Telekom'dan ucuza hizmet veren firmalar arasında bir karşılaştırma yaparak kendinize uygun bir sağlayıcı ve tarife seçebilirsiniz. Ek olarak rekabet kurumu sağlayıcılar arasında adil rekabeti sağlayabilmek için Türk Telekom'un fiyatlarını artırıyor bu yüzden Türk Telekom altyapısından hizmet veren firmalar sıklıkla Türk Telekom'dan daha ucuza daha iyi hizmetler verebiliyor.

TürkNet öneririm ama herkes sorunsuz hizmet alamıyor, biraz şans işi; şansınızı deneyin, nasıl olsa taahhüt de yok. Gerçi iptal için de uğraşanlar oluyor ama bilemiyorum ben yıllardır kullanmaktayım.

Ben e-posta gönderdikten sonra 24 saat içerisinde iptal ettiler. Aslında oldukça kolay.

Adınıza sevindim hocam, bayağı yorumlar görüyordum; iptal için ulaşamıyorum, muhatap yok, iptal etmiyorlar gibisinden. Bu e-devlet abonelik iptali hizmeti de geldikten sonra daha kolaylaşmıştır diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı