En iyi internet performansı için Windows 10 mu Windows 7 mi?

Hamitcan

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayar kullanımımı sadece internet ve office programları ile gerçekleştiriyorum şu anki kullandığım işletim sistemi Windows 10 ve Chrome tarayıcı kullanıyorum fakat çoğu zaman gereksiz kasmalara ve yavaşlamalara maruz kalıyorum ve bu durumdan hiç hoşnut değilim. Benim sizlere sormak istediğim sizce en iyi internet perfonmansını yakalayabilmek için işletim sistemimi Windows 7'ye indirgemem gerekiyor mu yoksa Windows 10 ile yoluma devam etmeli miyim? Ya da internet tarayıcımı mı değiştirmeliyim? Bana görüşlerinizi bildirirseniz çok sevinirim. Hepinize iyi günler diliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir PC kullanıcısı atasözü der ki: "Asla Chrome için yeteri kadar RAM yoktur."

Microsoft Edge'yi dene o da gayet hızlı ve kullanışlı, olmadı Win 8.1'e düşür Win 7'nin ömrü gerçekten sonlandı sonlanacak.

Windows 10 Home ile Opera kullanmaktayım.
Gâyet kullanışlı ve yeteri kadar hızlı.
Microsoft Edge'yi tamâmen sildim.

Her ne kadar devrini tamamladığı iddia edilse de Windows 7 mükemmel bir işletim sistemi. Bir format ile tam dört yıl kullanmıştım bilgisayarı. Hem de hiç bir problem yaşamadan.

Sistem eski ise geç Win7'ye. Ayrıca Firefox'u denemeni tavsiye ederim. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı