En iyi internet sağlayıcıları hangileridir?

İyi sağlayıcı yok aslında altyapı ne kadar iyiyse stabilse o kadar iyi bir deneyim oluyor geriye kalanda fiyat, taahhüt ve hizmetler vb. Türk Telekom pahalı ve taahhütlü ama desteği iyi ve hızlı sağlıyor. Diğer firmalardan tecrübem olmadı ama iyi bir altyapınız varsa sorun yaşamazsınız diye düşünüyorum.
Evet hocam

Coğrafi konuma göre değişiklik gösterir ki bu durum. Vodafone'un iyi hizmet verdiği bir yer vardır, bir kullanıcı burada över. Diğer bir kullanıcı Vodafone'dan çektiği olmuştur, o da güzel değil, Superonline al der. Başka biri çıkar Superonline mı olur? Leş! der. TT candır der. Elbette genel olarak hizmet kalitesi yüksek olan operatör seçilebilir ama bence coğrafi konumun, mahallenin vs. önemi var bu konuda.

Coğrafi konuma göre değişiklik gösterir ki bu durum. Vodafone'un iyi hizmet verdiği bir yer vardır, bir kullanıcı burada över. Diğer bir kullanıcı Vodafone'dan çektiği olmuştur, o da güzel değil, Superonline al der. Başka biri çıkar Superonline mı olur? Leş! der. TT candır der. Elbette genel olarak hizmet kalitesi yüksek olan operatör seçilebilir ama bence coğrafi konumun, mahallenin vs. önemi var bu konuda.
Anladım hocam

TV+ aile paketi + 35Mbit sınırsız kotasız 155TL 1 yıl taahhütlü şekilde.
Hocam turknet 100 mbit 170 lira

Nasıl yani hocam anlayamadım
Herkesin iyi dediği sağlayıcıyı alıp (mesela 35 megabit aldın diyelim) maksimum 10 megabit hız alıp müşteri hizmetlerinin sorunlarını çözmemesi olasılığı da var.

NetSpeed kullanıyorum, bir sorun yaşamadım. Kullandığım İSS'ler(Türk Telekom, Türksat, Türkcell) arasında en sorunsuz kullandığım bu.

Anladım hocam.

Hocam TurkNet 100 Mbit 170 lira.

İşte hocam TurkNet'e sordunuz mu nerelere hizmet veriyor? Benim muhitim Ankara'da bilinen ve kalabalık bir yer adamlar buraya en fazla VDSL 50Mbit veriyor. Dahası Ankara da daha kaliteli sosyetik mekanda oturan arkadaşımın olduğu yerde de 100Mbit hizmeti yok. Yani sizin anlayacağınız o iş reklamlar da çok güzel. Gerçek hayatta yok.

Zaten açık söyleyeyim olsa da geçmem ben stabil internetim ile memnunum ping sorunum yok kopma sorunum yok yavaşlama yok net 35 ve bana yetiyor. Yayın vs de yapıyorum drop vs yok. Niye keyfimi bozayım. Üstte arkadaşların dediği gibi her yer muhit muhit farklı kalite olabiliyor biri bir yerde rezalet olabiliyor. O nedenle olsa bile istemem.

İşte hocam TurkNet'e sordunuz mu nerelere hizmet veriyor? Benim muhitim Ankara'da bilinen ve kalabalık bir yer adamlar buraya en fazla VDSL 50Mbit veriyor. Dahası Ankara da daha kaliteli sosyetik mekanda oturan arkadaşımın olduğu yerde de 100Mbit hizmeti yok. Yani sizin anlayacağınız o iş reklamlar da çok güzel. Gerçek hayatta yok.

Zaten açık söyleyeyim olsa da geçmem ben stabil internetim ile memnunum ping sorunum yok kopma sorunum yok yavaşlama yok net 35 ve bana yetiyor. Yayın vs de yapıyorum drop vs yok. Niye keyfimi bozayım. Üstte arkadaşların dediği gibi her yer muhit muhit farklı kalite olabiliyor biri bir yerde rezalet olabiliyor. O nedenle olsa bile istemem.
Adres ile sorguladım hocam 100 mbit veriyorlar hocam

1 yıldır dağ denebilecek bir konumda 100mbps hızında TurkNet kullanıyorum. 1 defa bile kopma yaşamadım. Turk Telekom altyapısı kullanılıyor. Ping konusuna gelecek olursam Riot serverlarında 12-18 civarı, Valve serverlarında 40-70 civarında, oyundan oyuna değişiyor.
Hocam referans numarası vs verebilirsen turknet ikimize de 1 ay fatura odetmiyor 1 ay bedava ya geliyor dilersen bu şekilde yapabiliriz

Son düzenleme:
Adres ile sorguladım hocam 100 Mbit veriyorlar hocam.

Hocam referans numarası vs verebilirsen TurkNet ikimize de 1 ay fatura odetmiyor 1 ay bedava ya geliyor dilersen bu şekilde yapabiliriz.

Hocam benim için uygun. İnternet ev arkadaşımın üstüne. Sizin için de uygunsa referans numarasını öğrenip dönüş sağlayayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı