En iyi ISS hangisidir?

TT, Netspeed ve Millenicom ISS'leri arasında kaldım. TT'ye çok güveniyorum ancak fiyatı beni bir tık aşıyor, Netspeed ve Millenicom ise 100 Mbps pakete gayet makul fiyatlar veriyor ancak hangisi sıkıntı çıkartmaz onu bilmiyorum. Çevremdekilerin de hangi ISS'yi kullandığını bilmiyorum maalesef. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

TT, Netspeed ve Millenicom ISS'leri arasında kaldım. TT'ye çok güveniyorum ancak fiyatı beni bir tık aşıyor, Netspeed ve Millenicom ise 100 Mbps pakete gayet makul fiyatlar veriyor ancak hangisi sıkıntı çıkartmaz onu bilmiyorum. Çevremdekilerin de hangi ISS'yi kullandığını bilmiyorum maalesef. Sizce hangisini tercih etmeliyim?
Hocam yine karar sizin ama herkes kendi deneyimini paylaşıyor en nihayetinde. Yani siz belki memnun kalacaksanız belki kalmayacaksını deneyip görmek lazım bence. Ben de bu tarz bir konu açmıştım ama işte en sonunda karar verdim ne yapayım. Tabii ki de haklısınız detaylıca inceleyip bir ISS’ye geçmek istiyorsunuz. Çünkü para veriyoruz sonuçta. Taahhütsüz bir ISS’ye geçerseniz ve memnun kalmazsanız 3 ay sonra değiştirebilirsiniz.

Hocam yine karar sizin ama herkes kendi deneyimini paylaşıyor en nihayetinde. Yani siz belki memnun kalacaksanız belki kalmayacaksını deneyip görmek lazım bence. Ben de bu tarz bir konu açmıştım ama işte en sonunda karar verdim ne yapayım. Tabii ki de haklısınız detaylıca inceleyip bir ISS'ye geçmek istiyorsunuz. Çünkü para veriyoruz sonuçta. Taahhütsüz bir ISS'ye geçerseniz ve memnun kalmazsanız 3 ay sonra değiştirebilirsiniz.

Çok teşekkür ederim hocam değerli mesajlarınız için :)

@gutibey Zam geldiği için TT'den çıkıyorsunuz ama geçmek istediğiniz ISS'lere de zam gelecek.

Evet hocam dün bakmıştım ve zam geleceği yazıyordu. Açıkçası TT'de kalmak mantıklı geliyor bana çünkü çevremdekilerin hepsi TT kullanıyor ve memnun, fakat ben üst düzey fiber bir pakete geçmek istediğimden diğer ISS'ler biraz daha uygun geldi. Aralarında bana en güven veren ISS'yi bulsam alacağım ama en güveniliri hangisidir bir türlü bulamadım.

Aralarında bana en güven veren ISS'yi bulsam alacağım ama en güveniliri hangisidir bir türlü bulamadım.
Bakın hiçbir firma en iyi veya en güvenli değildir. Bölgeye göre değişkenlik gösterir bu.

Netspeed- Ping ve paket kaybı sorunları gündemde şu an. Üstelik taahhütlü paketi olmadığı için zamlar korunamayıp 200 TL ve üzeri bir fiyat ödemek durumunda kalırsınız.

Millenicom. 20 yıldır sektördeler yeni bir şey görmedik. TurkNet'e bakınız efenim. Adamlar kendi altyapısını kurdu. Millenicom'un 1 km kendi altyapısı yok.

Turk Telekom. Pahalı. E başka? Bu kadar. Sıradaki?

TurkNet. Geçebilirsiniz. Altyapınızda ne veriyor bir bakın. 1700 TL verebilirseniz geçin. 10 ayın peşin ödemesini yapabiliyorsanız geçin. Diğer türlü bu da zamlanacak.

Ne kaldı? Comnet kaldı. Ucuz. 14 gün içinde beğenilmezse para iadesi alınabiliyor. Geç, dene, beğenmezsen iptal et. Dünya'nın sonu değil ya kötü hizmet alırsan. Çok çok 2 haftan gidecek.

Bakın hiçbir firma en iyi veya en güvenli değildir. Bölgeye göre değişkenlik gösterir bu.

Netspeed- Ping ve paket kaybı sorunları gündemde şu an. Üstelik taahhütlü paketi olmadığı için zamlar korunamayıp 200 TL ve üzeri bir fiyat ödemek durumunda kalırsınız.

Millenicom. 20 yıldır sektördeler yeni bir şey görmedik. TurkNet'e bakınız efenim. Adamlar kendi altyapısını kurdu. Millenicom'un 1 km kendi altyapısı yok.

Türk Telekom. Pahalı. E başka? Bu kadar. Sıradaki?

TurkNet. Geçebilirsiniz. Altyapınızda ne veriyor bir bakın. 1700 TL verebilirseniz geçin. 10 ayın peşin ödemesini yapabiliyorsanız geçin. Diğer türlü bu da zamlanacak.

Ne kaldı? Comnet kaldı. Ucuz. 14 gün içinde beğenilmezse para iadesi alınabiliyor. Geç, dene, beğenmezsen iptal et. Dünya'nın sonu değil ya kötü hizmet alırsan. Çok çok 2 haftan gidecek.

Haklısınız hocam Comnet'e karşı bir ön yargım vardı ve arkadaşların bahsettiği olaylar sonrası bayağı soğudum.

TurkNet ve TT'den vazgeçmem o zaman, hangisi daha uyguna gelirse onu alırım. Zaten TurkNet'te yakında TT gibi bir zam yapar. Herkese teşekkürler :)

Haklısınız hocam Comnet'e karşı bir ön yargım vardı ve arkadaşların bahsettiği olaylar sonrası bayağı soğudum.
Arkadaşların bahsettiği olaylar şikayetvar sitesinden alınma. Şikayetvar'da bir şikayet sitesi. Olumlu yorum yapma sitesi değil. 7 ay kullanan da var 2 yıl eksiksiz kullanan da var. Bu kadar Comnet'i dile getirmemin sebebi ucuz olması. Yani sen bilirsin. Ha illa yok diyorsan TurkNet. 1700 TL'yi peşin vermek kaydıyla.

Arkadaşların bahsettiği olaylar Şikayetvar sitesinden alınma. Şikayetvar'da bir şikayet sitesi. Olumlu yorum yapma sitesi değil. 7 ay kullanan da var 2 yıl eksiksiz kullanan da var. Bu kadar Comnet'i dile getirmemin sebebi ucuz olması. Yani sen bilirsin. Ha illa yok diyorsan TurkNet. 1700 TL'yi peşin vermek kaydıyla.

Tamamdır hocam, teşekkür ederim tekrardan :)

Kendine biraz saygısı olan ucuz diye saçma sapan firmalar kullanmaz mahalle bakkalı gibi cevaplar veren insanları aşağılayan hizmetlerini durduran firmalara bulaşmayın. Müşterilerine değer veren firmaları tercih edin.

Kendine biraz saygısı olan ucuz diye saçma sapan firmalar kullanmaz mahalle bakkalı gibi cevaplar veren insanları aşağılayan hizmetlerini durduran firmalara bulaşmayın. Müşterilerine değer veren firmaları tercih edin.

Maalesef bende TT dışında pek ISS bilmediğim için buraya konu açtım hocam. Müşterilerine değer veren firmalar hangileridir sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı