En iyi ISS hangisidir?

@gutibey işte o evine 1 Gbps bağlattı bu firmadan. Şimdiye kadar Comnet'e 6 kişi geçirdim. Ping düşmesi yaşayan hız kaybı giden kullanıcılar oldu. Değerlendirmeye alacaksanız anlatayım.

Yani ileride bir sıkıntı çıkartmayacaksa anlatmanızı isterim. Tek amacım ping düşmesi ve hız kaybı değil ama onlarda benim için önemli.

@78175696 merhaba. Aboneliği kapatılabilir müşteriler genellikle küfür kullananlar.

Hocam şurayı okuyun. Aklınızda takılan bir de şey olursa sorun.

Not: Comnet ile resmi veya resmi olmayan ilişkim bulunmamaktadır. Normal bir aboneyim. Zamlar gelene kadar bu ucuz firmayı anlatacağım.

Vaktiniz varsa okuyabilirsiniz @gutibey

comnetdhforum.jpg

Comnet'den vazgeçtim, bugün bir karar vermem gerekecek. Sizce hangi ISS'yi tercih etmeliyim, tekrar soruyorum. Bütçe 200'ü geçmezse iyidir, geçedebilir sıkıntı yok. Donma-kopma gibi sorunlar yaşamak istemiyorum, müşteri hizmetleri iyi olsun ve vaat ettiklerini yansıtabilsinler. 100 Mbps fiber altyapım var, Adıyaman-Merkez'de oturuyorum.
@Disty

TurkNet Gigafiber > Türksat Kablonet > Türk Telekom > Millenicom ve Netspeed.

Comnet'den vazgeçtim, bugün bir karar vermem gerekecek. Sizce hangi ISS'yi tercih etmeliyim, tekrar soruyorum. Bütçe 200'ü geçmezse iyidir, geçedebilir sıkıntı yok. Donma-kopma gibi sorunlar yaşamak istemiyorum, müşteri hizmetleri iyi olsun ve vaat ettiklerini yansıtabilsinler. 100 Mbps fiber altyapım var, Adıyaman-merkez'de oturuyorum.
@Disty

TurkNet öneririm hocam canlı müşteri hizmetleri yok ama Online işlemler üzerinden sorununu bildirdiğin zaman kısa sürede dönüş yapılıyor.

Aslında Netspeed firmasıda iyi ama bu aralar çoğu kişi akşam saatlerinde packet-loss ping sorunu yaşıyor düzeltirler diye düşünüyorum ancak ilk tercihim TurkNet olurdu.

TurkNet öneririm hocam canlı müşteri hizmetleri yok ama Online işlemler üzerinden sorununu bildirdiğin zaman kısa sürede dönüş yapılıyor.

Aslında Netspeed firmasıda iyi ama bu aralar çoğu kişi akşam saatlerinde packet-loss ping sorunu yaşıyor düzeltirler diye düşünüyorum ancak ilk tercihim TurkNet olurdu.

Vallahi hocam aslında ben Türk Telekom'dan ayrılmak istemezdim ama dediğim gibi fiyatları biraz tuzlu geldi. Netspped'den ise tek korkum sıkıntı yaratması, onun dışında bende Netspeed'e okeyim aslında. TurkNet ise kullananların yarısı öneriyor yarısı uzak durun diyor, anlamadım gitti.

Vallahi hocam aslında ben Türk Telekom'dan ayrılmak istemezdim ama dediğim gibi fiyatları biraz tuzlu geldi. Netspped'den ise tek korkum sıkıntı yaratması, onun dışında bende Netspeed'e okeyim aslında. TurkNet ise kullananların yarısı öneriyor yarısı uzak durun diyor, anlamadım gitti.

Mesela bu konuda bazı arkadaşlar sorunlarını belirtmiş incelemediysen inceleyebilirsin. Fiber kullananlar fazla etkilenmiyormuş sanırım.

Netspeed >> Millenicom >> TurkNet.

Benim secimim bu olurdu. Eger TurkNet GigaFiber varsa yani kendi altyapiysa onu tercih ederdim.

Her ISS de sorunlar var. Bu biraz da sizin bulundugunuz konumdaki diger ISS'lerin verdigi hizmet kalitesiyle ilgili bir şey. Forumlarda her ISS sikayet ediliyor konular aciliyor. Bu ISS'leri kullanip hiç sorunla karsilasmayan insanlarin daha cogunlukta oldugunu bilmemiz gerek.

Comnet'i ben elestirdim ama hiçbir sorun yasamazsaniz, musteri hizmetleri ile muhatap olmazsaniz gul gibi kullanirsiniz.

TurkNet'te bir sorun yasarsan internetten talep olusturuyorsun bir mesaj atiyosun bir gunde cevap geliyor. Zaten genelde cevap gelene kadar sorun cozulmus oluyor. Canli musteri hizmetleri yok. Ben 2 yil kullandim. Fiyat 170 olunca terkettim.

Netspeed denenebilir en azindan canli ve sakin bir musteri hizmetleri var. Sorun olursa 3 ay sonra degisirsiniz.

Not: Kendim poyraz net kullanıyorum. Forumlarda sirketlerin adamlari olabiliyor veya referans sistemiyle faturasini bedavaya getirmek icin dil doken insanlar. Bunlarin etkisinde kalmayip kendiniz bir secim yapin daha sonrasinda referans kodu bulursunuz illa.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı