En iyi KDE hangisidir?

Arcolinux ve Debian'ı önceden denemiştiniz galiba.

Hocam bütün her şeyi kafamdan attım, iyice düşündüm Manjaro'ya geçeceğim, yeni konu açacağım. Dual boot'la ilgili, ona gelirseniz sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Dağıtımlar arasında çok bir fark olacağını sanmıyorum, sistemin kaynak kullanımlarını değiştiren şey masaüstü ortamıdır dağıtım veya taban değil. Her dağıtımda KDE kullandığın sürece birbirine çok yakın değerlerde kaynak tüketecektir.

Fedora kde. Kraldır benim için.

Hocam Fedora kde çok kötü çok kasıyor çok lag var ama teması flan hoşuma gitti Manjaro kurayım dedim %95'de kaldı Fedora dontu şu an en beğendiklerim kubuntu bir de Arch ve kde neon deneyeceğim gnomede pek sevmiyorum xfce dersen kötü.
Dağıtımlar arasında çok bir fark olacağını sanmıyorum, sistemin kaynak kullanımlarını değiştiren şey masaüstü orta mıdır dağıtım veya taban değil. Her dağıtımda kde kullandığın sürece birbirine çok yakın değerlerde kaynak tüketecektir.

Hocam bazıları var aşırı kasıyor bazıları yağ gibi ama işlemcinin azına s!çıyor.
@Kerem00 hocam 1 saniye konunuzu bölcem bir sorum var göze şıkk duran Manjaro ve elementery OS gibi ama kubuntunun araçları olacak bir Linux dağıtımı var mı ve son olarak ketçap ve mayonez olmasın.

@Kerem00 hocam 1 saniye konunuzu bölcem bir sorum var göze şık duran Manjaro ve elementery OS gibi ama Kubuntu'nun araçları olacak bir Linux dağıtımı var mı ve son olarak ketçap ve mayonez olmasın.
ZorinOS önerenler vardı ama ben kullanmadım. Kubuntu araçlarının büyük bir çoğunluğunu diğer dağıtımlarda da kullanabilirsiniz. Ben yerinizde olsam Kubuntu kurup istediğim gibi temalardım. KDE Plasma'yı istediğiniz şekle sokabilirsiniz.

ZorinOS önerenler vardı ama ben kullanmadım. Kubuntu araçlarının büyük bir çoğunluğunu diğer dağıtımlarda da kullanabilirsiniz. Ben yerinizde olsam Kubuntu kurup istediğim gibi temalardım. KDE Plasma'yı istediğiniz şekle sokabilirsiniz.
ZorinOS'u daha önce incelememiştim. Bugün baktım biraz, görünümü çok güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı