En iyi mobil tarayıcı sizce hangisi?

Heryerde Chrome kullanıyorum yıllardır, senkronizasyon işini çok iyi yapıyor. Alternatifleri olan (opera etc.) bu konuda hala daha yol alması gerekiyor. Ayrıca Chrome üzerinde bir sürü faydalı eklentim de var.

"Reklam izleyerek oturduğun yerden Bitcoin kazanıyorsun." Reklamı ile ün kazandığını düşünüyorum.

Düzenli veriyorsa çok iyi. 😄 😄

Opera Anlık Görüntü_2020-05-12_003522_www.google.com.png

Heryerde Chrome kullanıyorum yıllardır, senkronizasyon işini çok iyi yapıyor. Alternatifleri olan (Opera etc.) bu konuda hala daha yol alması gerekiyor. Ayrıca Chrome üzerinde bir sürü faydalı eklentim de var.

PC'de doğru.Mobilde eklenti eklenmiyor ki yazılım kurmak gerekiyor telefona fazladan VPN reklam engelleyici.

Opera Mobile + Opera Touch kullanıyorum. Tek eksiği, Flow özelliğinin ana tarayıcıda olmaması, neden Opera ile Touch sürüm ayrı ki?

Düzenli veriyorsa çok iyi. 😄 😄
İzlemiş olduğunuz sponsorlu reklamlar ile birlikte toplamda 500 BAT (Basic Attention Token) kazanıyorsunuz. Bu para birimi Brave cüzdanınıza ekleniyor ve 100 $ gibi bir ücrete denk geliyor. Direkt olarak Bitcoin cinsinden verilmiyor. Kendi hazırladıkları bir sitem bulunmaktadır.
Opera Mobile + Opera Touch kullanıyorum. Tek eksiği, Flow özelliğinin ana tarayıcıda olmaması, neden Opera ile Touch sürüm ayrı ki?
Opera'nın Flow özelliği daha önceden bulunmuyordu diye biliyorum. Opera Touch ile beraber bilgisayardaki flow özelliği geitirldi. Bu sayede aralarında bir uyum sağlandı. Normal Opera tarayıcısına da ekleyebilirlerdi, haklısın. Fakat lansmanda yeni özellikli bir tarayıcı göstermek için yapılan bir pazaralama stratejisi olduğunu düşünüyorum. İlerleyen zamanlarda flow özelliğini normal Opera (Android) tarayıcısına ekleyeceklerini düşünmüyorum. Eğer eklenirse Opera Touch boşuna çıkarılmış olacaktır.

Son düzenleme:
Kişiden kişiye göre değişir. Bana bu aralar Edge iyi geliyor. Telefonda Samsung'un ki bir estetik güzel geliyor.

Geri
Yukarı