En kötü Need for Speed oyunu hangisidir?

En azından hikayesi var hocam olmayan oyunlar da var. Hot Pursit gibi.
Modifiye yapamamak rezalet. Ben bu oyunları modifiye yapıp, yaptığım araçla delicesine polislerden kaçmak için oynuyorum ama polisler sadece hikaye akışında peşimize takılıyor ve onlarda hikayenin akışına göre sizi kovalamayı bırakıyorlar, polis dibimde çöle geldiğim anda arasahne giriyor karakterler kendi arasında bir şeyler zırvalıyor sonra bakıyorum polislerden eser yok. Hot Pursit bilmiyorum bundan dolayı yorum yapamayacağım. Ve Payback'in kart sistemi oyundan soğutuyor.

Modifiye yapamamak rezalet. Ben bu oyunları modifiye yapıp, yaptığım araçla delicesine polislerden kaçmak için oynuyorum ama polisler sadece hikaye akışında peşimize takılıyor. Hot pursit bilmiyorum bundan dolayı yorum yapamayacağım.

Payback oynamadım ama modifiye edilmiyorsa ona ben Need for Speed oyunu demem.

Modifiye yapamamak rezalet. Ben bu oyunları modifiye yapıp, yaptığım araçla delicesine polislerden kaçmak için oynuyorum ama polisler sadece hikaye akışında peşimize takılıyor. Hot Pursit bilmiyorum bundan dolayı yorum yapamayacağım. Ve Payback'in kart sistemi oyundan soğutuyor.
Arabayı azıcık sürtünce altın madalyayı kaçırtan oyun :D

Undercover mis gibi oyun nesi kötü ki.
NFS serisi içerisinde en kelek oyun o. Diğer oyunlar ile kıyasladığım anda "mis" kelimesi yerini büyük bir boşluğa bırakıyor. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı