En iyi PSU markaları

Sistemim eski ben yeni ve ortalama bir sistem toplamak istiyorum 650W kaliteli bir PSU yeterli olur mu ? Everest kötü diyen var. Neden ? İçlerinde bir numara hangisi ?

Zaten cevaplanmış, Be quiet ve Seasonic tek atar piyasaya. Ama çok pahalılar. FSP,HIGH POWER, CORSAIR' in F/P 600-700W +80 güç kaynaklarından birisini tercih edebilirsiniz.

Sistemim eski ben yeni ve ortalama bir sistem toplamak istiyorum 650W kaliteli bir PSU yeterli olur mu ?
Everest kötü diyen var
Neden ?
İçlerinde bir numara hangisi ?
Rampage, Frisby, Snopy gibi markalar aslında Everest ürünü fakat Everest in ünü zaten kötü anlamda olduğu için farklı isimler deniyorlar. Yani çöp.

Çok var :)
Asus, be quiet!, Cooler Master, Corsair, Enermax, Evga, Fractal Design, FSP, Gigabyte, NZXT, Phanteks, Raidmax, SeaSonic, Sharkoon, Silverstone, Super Flower, Thermaltake, XFX, Zalman...

En iyilerine gelecek olursak her markanın en üst seviyedeki PSU'ları fazlasıyla iyi. Hatta 10 yıl garantisi olan modeller de az değil. Özellikle SeaSonic'in 12-13 yıl garantili ürünleri var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı