En iyi replika saatler hangileri?

iixerrray

Centipat
Daha fazla  
Apple Watch tarzı, güzel bir tane replika saat almak istiyorum.
- DT7 Max.
- T800 - t900.
- Hk 9
- Hk 8
Gibi.
Benzeri ürün, marka, site önerisi varsa yazabilirsiniz.
Örnek olarak:
Hepsiburada,
Trendyol,
Mytekno,
Enteknolojico,
Gibi.

- DT7 Max.
- T800 - t900.
- Hk 9
- Hk 8
Gibi.
Örnek olarak:
Hepsiburada,
Trendyol,
Mytekno,
Enteknolojico,
Gibi.

Hocam başkaları gibi size samimiyetsiz yok sağlıksız yok radyasyonlu gibi yorum yapmadan şeffaf konuşacağım. Sizin gibi bende böyle uğraşlara girdim ve DT7Max aldım ve bu konularda beklenti önemli fazla çakma duruyordu ve saate bakmak dışında bir işe yaramıyordu, benim amacımda sadece saate bakmakdı ama bunu kaliteli yapmıyordu ne bileyim bazen ekran açılmıyor, yok şarj görmüyor ufak tefek hatalar çok sinir etti. Bazen kendi kendine bozulup düzeliyordu bende aldığım fiyattan sonra zamlandığından dolapdan 2. el sattım ve kurtuldum baktığın ürünlere bakılırsa bütçe 3 k ya yakın ve o bütçede Android güzel saatler olsa da sizin gibi bende Apple Watch tasarımına aşık biriyim ve o bütçede 2. el bir Watch 3-4 alabilirsiniz en mantıklısı bu olur, bende bütçe arttırıp Watch 6 alacağım.

Evet saat işlevini bile düzgün yerine getiremiyor bunlar. İçlerinde Çin'in kanalizasyon suyuyla yapılmış bir batarya oluyor, şanslıysan bir gün gidiyor. Su geçirmezlik sıfır, tükürsen bozuluyor. Ekranları kalitesiz, güneşte ben LCD panelim diye bağırıyor. Kolunu duvara çarpsan kırılıveriyor. Telefon bağlantısı düzensiz, bazen saat tarih güncellemesi yapmıyor.

Kısacası en dandik Xiaomi Mi Band modeli bile bunu tekler. Paranı çöpe atma.

Bir kere replika lafı ile bu ürünleri tatlı göstermeye çalışmayalım bildiğin kaçak ve sahte ürün bunlar. Almayın aldırmayın satıcılarının süslü laflarına kanmayın. Bir kere arkasında duracak kimse yok her hangi bir sorunda. Üstelik kalitesiz malzeme, elektronik devre ve en önemlisi kalitesiz pil kullanımı yüzünden çabuk bozulur. Ve diğer sebepleri geçin kalitesiz hatta daha önce kullanılmış 0 olmayan pil kullanıldığını bile gördüm ambalaj yapıştırılıp. Ve lityum iyon piller çok tehlikelidir insan bildiğin cebinde yada kulağında patlamaya hazır el bombası taşıyor sahte ürün alarak. Ne telefon ne de kulaklık alınmaz ne kadar güzel ve kaliteli gözükse de.

- DT7 Max.
- T800 - t900.
- Hk 9
- Hk 8
Gibi.
Örnek olarak:
Hepsiburada,
Trendyol,
Mytekno,
Enteknolojico,
Gibi.

Hocam bu tarz "çakma" saatler yerine. Yine çok ta pahalı olmayan fakat şık gözüken Galaxy Watch 4 gibi modellere yönelmek lazım. Veyahut lemfonun saatleri var, maalesef onlar hakkında pek bir bilgim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı