En iyi soğutmalı GTX780

• Konuyu başlatan mert26
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 2B
Hayırlısı. Ama ben bugün de alacak olsam, seneye de alacak olsam Asus alırım. :D

Şahsen o fazladan 200 tl yi asus'a vermem. Şöyle izah edeyim. Gtx 770 aldım. Gigabyte. 1.100 tl. Asus ise 1.300 tl idi. Fazladan 200 tl ye aldığın performans farkı nedir? Hiç. Stabilite farkı? Hiç. Yükteki ısıları aynı. Boştaki ısıları 2 3 derece az.
Sadede gelecek olursak asus, sadece isim. Ben öyle düşünüyorum. Eskiden çok çok performans farkı oluyordu, diğer kartlarla, artık olmuyor.

Buyrun GTX 780 Lightning çıktı ve incelemesi paylaşıldı; MSI GTX 780 Lightning en sonunda piyasada! - Hardware Arena

Tasarımın haricinde bu kartı özel kılan bir boyut daha var. MSI, "Lightning" ekini sonuna eklediği hiç bir modelini standart olarak göndermiyor elbet. GTX 780 de 100 Mhz yükseltilen işlemci hızı ile kullanıcısına 980 Mhz hızla gidiyor. Boost ile birlikte bu hızı 1033 Mhz'e çekmek de mümkün. Burada değinilmesi gereken bir nokta daha var. Bu model bu teknik özellikleriyle GTX Titan'ı geride bırakıyor!

gtx780_lightning_6.jpg

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı