En İyi Performanslı ve Soğutmalı GTX970 Hangisi ?

İlla bir şey önermek için o markayı mı kullanmamız lazım? HOF'un avantajı kaymak tabaka GPU kullanması yani silikon kalitesi iyi olan GPU'ları kullanıyor tabi bu fiyatada yansıyor. Bu GPU'nun yanında OC için daha fazla faz, kalın PCB ve daha sağlam bileşenler kullanıyorlar. HOF bütçesi olanlar için en iyi GTX 970. Bütçe eğer HOF'a yetmiyorsa G1 Gaming olmalı. HOF'a kötü demişsiniz ama bu Galax'ın bir kartı kötü diye tüm firmayı kötü yapmanızı açıklamaz. Servis yüzünden koskoca firmaya kötü denilmez ASUS'un serviside iyi değil bu aralar. Siz şikayet edeceksiniz o servisi firma gerekeni yapacaktır yapmazsa o zaman firma değerini kaybeder.
Firmaya kötü diyen olmadı. HOF kartı gördün mü sen hiç? Gördüm kısa sürede olsa kullandım beğenmedim. Yorumumu aktardım ben. Teknik servisleride Türkiye için berbat.

Firmaya kötü diyen olmadı. HOF kartı gördün mü sen hiç? Gördüm kısa sürede olsa kullandım beğenmedim. Yorumumu aktardım ben. Teknik servisleride Türkiye için berbat.
Kısa süre içerisinde kullanıp beğenmemek size kalmış. Önerdiğim birkaç arkadaşım kullanıyor ve memnunlar. Sosyal'de kullanan arkadaşlarda var onlarda memnun. Teknik servis konusunda ise eğer kötüyse firmaya şikayet edersiniz eğer o serviste yine böyle sorunlar olduysa firma zaten ilişkisini keser büyük firmalar böyle yönetilir.

Kısa süre içerisinde kullanıp beğenmemek size kalmış. Önerdiğim birkaç arkadaşım kullanıyor ve memnunlar. Sosyal'de kullanan arkadaşlarda var onlarda memnun. Teknik servis konusunda ise eğer kötüyse firmaya şikayet edersiniz eğer o serviste yine böyle sorunlar olduysa firma zaten ilişkisini keser büyük firmalar böyle yönetilir.
Peki hocam tartışmayacağım. HOF en iyisi ondan her yerde kapış kapış HOF gidiyor. EVGA Aklına getiremiyor.

Gerçekten sizinle daha fazla tartışmayacağım. Sözlerimi anlamak istemiyorsunuz. HOF en iyisi diye çok satacak diye bir şey yok zaten fiyatıda Türkiye piyasasında pahalı hem vergilerden hem bir kaç nedenden dolayı. Hal böyle olunca o kartın çok satılmasını bekleyemeyiz. Yurt dışı satışlarını bilmiyorum ama ülkemize göre çok daha iyi olacaktır.

Hocam ega nın kartları güzel ama, gtx 970 ekran kartlarında en çok cw rastlanan kartlar evgada maalesef.
Hocam bunu bi yerden mi okudunuz? Sorgulamak için değil nerden öğrendiniz acaba böyle sorunları öğrenebileceğim yer varsa güzel olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı