En iyi sürücü güncelleme programı hangisidir?

Ben Driver Booster Pro kullanıyorum. Bende de sorun yaratmadı. Ama Driver Solution Pack'in gördüğü bir sürücüyü Driver Booster göremedi. Solution pack daha iyi gibi lakin virüs barındırıyor program. ESET falan virüslü görüyor.

Siz istediğinizi yapabilirsiniz, biz uyarımızı yaptık. Şahsen elle yüklemek daha doğru geliyor bana, en azından ne yaptığımın farkında oluyorum; sistemi ne yapacağı belli olmayan bir programa emanet etmiş olmuyorum. AMD'nin kendi otomatik sürücü bulma aracı bile yanlış sürücüyü kurabilirken Driver Booster neden kurmasın?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama Driver Solution Pack'in gördüğü bir driverı Driver Booster göremedi. Solution Pack daha iyi gibi lakin virüs barındırıyor program. ESET falan virüslü görüyor.
Ne kadar tutarlı oldukları buradan belli. Birinde zararlı olduğunu siz belirtmişsiniz zaten. Diğerini de tanıyalım mı?

Evet, Driver Booster'ın geliştiricisi IOBit. Peki IOBit kimdi? Şu, MalwareBytes'ın veritabanını çalmakla suçlanan geliştirici miydi sanki?

Ben Driver Booster Pro kullanıyorum. Bende de sorun yaratmadı. Ama driver solution packin gördüğü bir driveri Driver Booster göremedi. Solution pack daha iyi gibi lakin virüs barındırıyor program. ESET falan virüslü görüyor.

Tamam, o halde kullanmaya devam. Mavi ekran alırsanız büyük bir zevkle bu programı kaldırmanızı söyleyeceğim.

Driver Booster kullanıp el ile güncelleyenlere laf atmak bu arada cringenin dibi. XD.

Buyurun:

@Kalim_x

Microsoft yatıyor değil, sürücülerin bulunduğu Microsoft Update kataloğu var zaten.

Rehber de isterseniz:

Tek yapmanız gereken, Windows'un size verdiği donanım kimliği ile Microsoft'un kataloğunda arama yapmak.
Microsoft'un yapması gereken Windows Update ile tüm sürücüleri güncelleyebilmek. Katalogdan araştırmak falan son kullanıcı için fazla detaylı ve yorucu. Tıpkı telefon kullanır gibi tek tuşla tüm driverların güncellenmesi lazım. 3. parti programların yapabildiği şeyi neden Windows yapamıyor anlayabilmiş değilim.

Tamam. O halde kullanmaya devam. Mavi ekran alırsanız büyük bir zevkle bu programı kaldırmanızı söyleyeceğim.

Driver Booster kullanıp el ile güncelleyenlere laf atmak bu arada cringenin dibi. XD

Buyrun:

el ile güncelleyenlere laf atmıyorum. Sadece el ile güncellemeye bizi zorlayan microsofta laf atıyorum.

Konuyu caydırmayın konu Linux Windows savaşına dönmesin.

Aygıt yönetici denen bir şey var Windows'ta kral resimde gösterdim nasıl girmen gerektiğini. Oradan kurulu olmayan sürücülerinin üzerinde ünlem olur. Donanım kimliğin alıp aratıp indirebilirsin ya da USB çipset sürücülerini kısa yoldan anakart marka modeline göre bulup indirebilirsin. Çok basit.

Microsoft'un yapması gereken Windows Update ile tüm sürücüleri güncelleyebilmek. Katalogdan araştırmak falan son kullanıcı için fazla detaylı ve yorucu. Tıpkı telefon kullanır gibi tek tuşla tüm driverların güncellenmesi lazım. 3. parti programların yapabildiği şeyi neden Windows yapamıyor anlayabilmiş değilim.

Kendi işine bak. Sürücülerin güncel mi? İşini görüyor mu? Görüyor. Yapsın yapmasın sana zararı mı var? En iyisi anlama.

Yeni konular

Geri
Yukarı