En iyi sürücü güncelleme programı hangisidir?

el ile güncelleyenlere laf atmıyorum. Sadece el ile güncellemeye bizi zorlayan microsofta laf atıyorum.
Aynen öyle el ile de güncelleyebilirsiniz ama vaktiniz yoksa Driver Booster öneririm.
Pro alınca kendisi driver yapıp onu mu kuruyor acaba ?
Hayır, Pro olmayan sürümde tüm driverleri size gösteriyor ama bazılarını kurmak için para ödemeniz gerekmektedir.

3. parti programların yapabildiği şeyi neden Windows yapamıyor anlayabilmiş değilim?

Arkadaşım anlamadığın nokta 3. parti uygulamalar var ya, onlar çalışmıyor. Mavi ekran yedirtiyor. "Yha bende çalışıyor" diyenlerin mavi ekran hatalarını da inceledik. Sen de olmuyor sanabilirsin ama şu anda kim bilir sisteminizde kaç driver eksik yada yanlış.

El ile güncelleyenlere laf atmıyorum. Sadece el ile güncellemeye bizi zorlayan Microsoft'a laf atıyorum.

El ile güncelleyenler yazmasın, el ile güncellemek mantıksız cümlesini ben kurdum o zaman, pardon.

Aynen öyle el ile de güncelleyebilirsiniz ama vaktiniz yoksa Driver Booster öneririm.

Ya şaka gibi, çıldıracam. Bunları kim öneriyor size ya? İyi sosyaller xD

Abicim şurada bir tavsiye istedim çok mu şey istedim kurban olduğum :D
El ile güncellemek veya windows update üzerinden güncellemek yetersiz. Bu iki yöntem tüm sürücülerin güncelliğini tam olarak sağlamıyor. Ben de sizlerden bir çıkış yolu istedim. Bir işletim sistemi, kullanıcısını bu kadar zora sokmamalı.

Donanım kimlikleriyle konu açamam. Çünkü Windows 10 sistemimdeki driverların tamamını görmüyor. Bir driver eksik ama Windows 10 hepsinin kurulu olduğunu söylüyor. Windows 10'un göremediği driver'ı ne güzel driver solution pack görmüştü lakin virüslü bir yazılımmış.
Gerek yok.
Sistemimi söylersen sana sürücü paketi yapabilirim.

İçinde olan tüm sürücüler DATA isimli klasör içinde olacak ama onunla işin yok orada sürücü kısayolları var hepsini sıra sıra açıp maksimum 10 dakikada tüm sürücüleri kuruyorsun.

Arkadaşım anlamadığın nokta 3. parti uygulamalar var ya, onlar çalışmıyor. Mavi ekran yedirtiyor. "Yha bende çalışıyor" diyenlerin mavi ekran hatalarını da inceledik. Sen de olmuyor sanabilirsin ama şu anda kim bilir sisteminizde kaç driver eksik yada yanlış.

El ile güncelleyenler yazmasın, el ile güncellemek mantıksız cümlesini ben kurdum o zaman, pardon.

Ya şaka gibi çıldıracam. Bunları kim öneriyor size ya? İyi sosyaller xD
El ile güncelleyenler yazmasın dedim. Çünkü bu işi 3. parti kullanıcılarla beraber tartışıp kısa yoldan halletmek istedim.

Sistemimde 5-6 tane sürücüden fazla sürücü var. Tüm sürücülerin güncelliğinden emin olmak istiyorum.

Bence canınız sıkılmış oyalanmalık iş arıyorsunuz, 30 tane sürücü olacak hali yok ya. Kaç tane olabilir maksimum? 15-20dk sürmez hepsini güncellemek.

Burada boşu boşuna laf anlatıyoruz kral. Hem tecrübe edin hem de güncel sürücüler ile performans kaybı yaşama diye arkadaşlarda bende herşeyi yaptık gerisi sana kalmış bir şey. Konuyu takipten çıkıyorum ister yazılım ile güncelle ister manuel. Sadece bu resmi bırakıyorum başka bir şey demiyorum.

1600684060143.png

Abicim şurada bir tavsiye istedim çok mu şey istedim kurban olduğum :D
El ile güncellemek veya windows update üzerinden güncellemek yetersiz. Bu iki yöntem tüm sürücülerin güncelliğini tam olarak sağlamıyor. Ben de sizlerden bir çıkış yolu istedim. Bir işletim sistemi, kullanıcısını bu kadar zora sokmamalı.
Bunun için program kullanmak sizi daha çok zora sokar diyoruz. İsterse 15 sürücü olsun, hepsini kendi sitesinden bulun ve en güncel sürümü indirip kurun. Ayda 1 saat buna harcasanız çok mu bir şey kaybedersiniz? Bu konuyu açmak yerine elle kuruluma başlasaydınız 5 tanesi bitmişti bile.

Gerek yok.
Sistemimi söylersen sana sürücü paketi yapabilirim.

İçinde olan tüm sürücüler DATA isimli klasöt içinde olacak ama onunla işin yok orada sürücü kısayolları hepsini sıra sıra açıp maksimum 10 dakikada tüm sürücüleri kuruyorsun.
Eğer vaktiniz varsa...
Peki size güveniyorum :D
Acer Aspire E1-532
Ama bu paketin güncelliğini sonradan nasıl denetleyeceğim?
Windows Update'in yüklediği sürücüler ile bugüne dek bir problem yaşamadım. Elle kurduğum bir tek ekran kartımın sürücüsü var. Elle yüklemek zorunda kaldığınız diğer bazı sürücüleri örnekleyebilir misiniz?
Realtek audio driver. Windows bunu sistemimde görmüyor. Sistemim ise Acer aspire e1-532

Geri
Yukarı