En iyi supplement paketleri nelerdir?

cinar_yasarrr

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Spora başlayacağım inşallah. Bunun için çok pahalı olmayan supplement birleşimleri, vitamin paketlerine falan ihtiyacım var. Ucuz fakat kaliteli olsun. Aşağıda örnek bırakıyorum.
(Bunları almak istemememin sebebi cahilce bunlar olmadan gelişilmez mantığı değil. Genelde yorgun oluyorum ve protein almaya, Omega 3 olmaya, kısaca çoğu besini almaya bütçem yok ve bunlarla karşılamak istiyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Spora başlayacağım inşallah. Bunun için çok pahalı olmayan supplement birleşimleri, vitamin paketlerine falan ihtiyacım var. Ucuz fakat kaliteli olsun. Aşağıda örnek bırakıyorum.
(Bunları almak istemememin sebebi cahilce bunlar olmadan gelişilmez mantığı değil. Genelde yorgun oluyorum ve protein almaya, Omega 3 olmaya, kısaca çoğu besini almaya bütçem yok ve bunlarla karşılamak istiyorum.)

2'si birbirinden farklı biri vitamin diğeri protein tozu vesaire ne zamandan beri yapıyorsunuz bu önemli hem artı ve eksileri var şöyle vitaminler gündelik işlerdede yararlı olabilir fakat bir doktora danışmadan fazla kullanımı sorun oluşturur böbrekleri gereksiz yorar protein ocean paketide galiba kalitesiz bir marka ve çoğu kişi memnun değil illaki supplemenet istiyorum diyorsanız bence creatine yönelin sadece protein tozu vesaire eğer protein açığınız varsa bile mantıklı değil çünkü ortlama 26 gram protein 23 TL'ye falan denk geliyor onun yerine mesela şokta aç bitir füme tavuk pirzolalar var pişmiş hem daha besin değeri olarak iyi hem de doyurucu yani biraz mantıskzı profesyonel düşünmüyorsanız önerdiğim creatinde https://www.akakce.com/kreatin/en-u...d-creatine-powder-300-gr-fiyati,69593690.html

Bunlar olacaktır hem yorgun hissetmenin nedenini direk vitaminlere atamayız doktora başvurun hem daha ilk defa yapıyorsunuz vucüdunuz alışık değil bir sürü ağrı vesaire çekeceksiniz ilk başlarda çekmeyebilirsiiz bilmiyorum ama biraz erken gibi geldi.

2'si birbirinden farklı biri vitamin diğeri protein tozu vesaire ne zamandan beri yapıyorsunuz bu önemli hem artı ve eksileri var şöyle vitaminler gündelik işlerdede yararlı olabilir fakat bir doktora danışmadan fazla kullanımı sorun oluşturur böbrekleri gereksiz yorar protein ocean paketide galiba kalitesiz bir marka ve çoğu kişi memnun değil illaki supplemenet istiyorum diyorsanız bence creatine yönelin sadece protein tozu vesaire eğer protein açığınız varsa bile mantıklı değil çünkü ortlama 26 gram protein 23 TL'ye falan denk geliyor onun yerine mesela şokta aç bitir füme tavuk pirzolalar var pişmiş hem daha besin değeri olarak iyi hem de doyurucu yani biraz mantıskzı profesyonel düşünmüyorsanız önerdiğim creatinde https://www.akakce.com/kreatin/en-u...d-creatine-powder-300-gr-fiyati,69593690.html
Bunlar olacaktır.

Sadece kreatin bir işe yaramaz. Protein Ocean kaliteli bir marka ve birçok ünlüye sponsor, hatta bunlardan birisi Tuna Tavus ve kendisi de kullanıyor. Protein kazanamadan spor anlamsız olur, protein tozu ile 25 grama yakın protein ve birkaç vitamin 15TL'ye falan geliyor. 1 yıla yakın zamandır profesyonel olmadan yapıyorum, kolum 33cm oldu ve parçalı olmaya başladı. Ayrıca füme salamlarda falan Östorejen var ve onun dışında o pirzolaların yağ oranı çok yüksek genelde.

Sadece kreatin bir işe yaramaz. Protein ocean kaliteli bir marka ve birçok ünlüye sponsor, hatta bunlardan birisi tuna tavus ve kendisi de kullanıyor. Protein kazanamadan spor anlamsız olur, protein tozu ile 25 grama yakın protein ve birkaç vitamin 15TL'ye falan geliyor. 1 yıla yakın zamandır profesyonel olmadan yapıyorum, kolum 33cm oldu ve parçalı olmaya başladı. Ayrıca füme salamlarda falan östorejen var ve onun dışında o pirzolaların yağ oranı çok yüksek genelde.

Hocam sadece kreatin en güçlü sıpplement protein tozundan bile önemli hem benim dediğim aç bitir tavuk gibi şeylerde östrojen olamaz hiçbir hormon ısıya dayanamaz hem mide asidindende sağ çıkamaz tavukların hepsinde zaten (doğal) olarak bir miktar östrojen bulunuyor illaki amam protein tozu istiyorum veya vitamin diyorsanız gelişim açısından protein tozu ve creatin falan daha konforlu bir hayat için vitaminler fakat vitaminleri başı boş almayın cidden kötü sonuçları olabiliyor nadirende olsa böbrekler için protein ocean ınkini almak istiyorsanız alın ama sadece kreatin daha iyi olabilir.

Çoğu besini almaya zaten bütçen yoksa arayı supplementler ile kapatamazsin. Adı üstünde bunlar takviye edici gıda. Normal proteinli bir yemek yemiyorsan supplement satın alman başlı başina yanlış ve etkisiz bir seçenek.
Ayrıca protein ocean kaliteli bir marka değil. Bolca reklama para harcayan bir firma sadece.

Çoğu besini almaya zaten bütçen yoksa arayı supplementler ile kapatamazsin. Adı üstünde bunlar takviye edici gıda. Normal proteinli bir yemek yemiyorsan supplement satın alman başlı başina yanlış ve etkisiz bir seçenek.
Tamam da ne yapayim protein alamadan, vitamin alamadan spor yapıp sadece kreatin mi alıyim?
BCAA dışında bir supplement almana gerek yok bence. Protein tozu yerine tavuk ye.
Zaten tavuk yiyebilsem protein tozu almam be hocam. :(

Tamam da ne yapayim protein alamadan, vitamin alamadan spor yapıp sadece kreatin mi alıyim?

Hocam protein tozu tavuktan daha pahalı yapmayın ya ben 6 aydır yapıyorum baz vitamin eksikliklerim var doktor onaylı onları alıyorum sadece her günde öyle tavuk yiyemiyorum bazen ama cidden gerekyok size boşa para yapmayın lütfen Lezita Fileto Piliç Dilimli 120 g benim dediğim bu hani gramaj mantığıylan daha karlı protein tozuna göre arkadaşlarda haklı tuna tavusa falan tonlarca para verip yapıyorlar kaliteli falan değil.

1 servis protein tozunun fiyatı ne kadar?
100 gr tavuk göğsünün fiyatı ne kadar? Hesabı sen yap. Protein tozuna vereceğin para ile gayette tavuk yiyebilirsin. Şuan zaten çok kârli değil protein tozu alman.

Geri
Yukarı