En iyi supplement paketleri nelerdir?

Toplu alabilecek param olsa böyle toz ile karşılama derdine girmezdim. Bir kişinin spor yapıyor ise alması gereken protein miktarı günlük kg/1.8 diye biliyorum, spor yapmaz isek 0.8. Yani aslında spor yapmasam bile günlük almam gereken miktarı karşılayamıyorum. Türkiye gibi bir yerde yaşamak cidden berbat.
Valla hele ki öğrenci olunca.. Bir protein tozu alacağım diye yemin ediyorum 1 haftada sadece 10 tl harcadım. 1 haftalık 50 tl almıştım onda da 40 tl kaldı geriye. 250 tl biriktirene kadar canımdan can gitti. Şimdi de aldık kullamıyoruz. Bu sefer de süte para yetişmiyor.. Ama şey de yapabilirsin;
Kuruyemişlerde de protein miktarı az değil. Bir kısmını sabah yumurta üstüne yiyip ara öğün olarak kuruyemiş yerseinz tavuk kadar doyurmasa da karnınızı proteininizi karşılayabilirsiniz.

Zaten her gün gereken kadar tavuk, yumurta, et yiyemiyorum. Her günü geçtim her sabah tost veya 2 yumurta kırıp yiyorum, et zaten yiyemiyorum, tavuk da nadir. Siz beni anlamak mı istemiyorsunuz yoksa dalga mı geçiyorsunuz 2 forumda da derdimi anlatamıyorum. Et, Tavuk, Balık almaya param yok, zayıflamak için değil kas yapıp büyümek için yapacağım spor.
Bro tavuk eti protein tozundan ucuza gelir :D
Supplemente vereceğin paraya git tavuk göğsü, hindi göğsü falan al. Yemek yemeye paran yoksa supplemente nasıl para veriyorsun. Bu protein tozu zaten pratik olması amacıyla üretilmiş bir ürün. Ucuz olmasi için değil.

Geri
Yukarı