En iyi Ücretsiz Antivirüs Programı Hangisi?

Ben hiçbirini kullanmıyorum. İnanın öyle bir saf performans oluyor ki çok iyi. Bilmediğiniz linke tıklamayın, bilmediğiniz sitelerden alışveriş yapmayın, korsan indirmeyin yeter.
Aslında Kaspersky nin kaynak kullanımı Windows defender'dan daha az olduğu için kullanmakta bir sakınca yok. (Performansa etkisi olmuyor.)
Ayrıca internet ağı üzerinden yayılabilen virüsler var bu yüzden sistemde bir AV bulundurmakta yarar var. Sen bulaştırmazsın ama misafirliğe gelenin bilgisayarında ağ üzerinden bulaşabilen virüs olursa geçmiş olsun.

Comodo İnternet security tavsiye ederim.

Ücretsiz sürümlerle uğraşmayın derin. ben 18 TL ye 2 yıllık linsanslı Eset Nod32 aldım.
G2A sitesinde buna ebnzer paketler bulabilirsin. Kafam rahat etsin diyorsa 20-30 TL para değil.

O işler o kadar basit değil hocam :)
Niye basit değil? Sen dikkatli kullanıcı olduktan sonra.

WİN defender haricinde antivirüs kullanmıyorum ki o da aylardır devre dışı.

McAfee diye bir antivürüs var. Bu kadar utanmaz arlanmaz bir antivirüs yok. 50 defadır siliyorum gene bir programa yapışıp bilgisayara iniyor. Kendisi virüs olmuş

Niye basit değil? Sen dikkatli kullanıcı olduktan sonra.
Sık sık ödeme yapan ve e-ticaret gibi işlerle uğraşan birisi risk alacağına parasını öder lisans satın alır. Standart bir kullanıcı için dediklerinize tamamım. Herkesi karşılamaz dediğiniz kullanım biçimi.

Geri
Yukarı