En iyi tarayıcı sizce hangisi?

En iyi Tarayıcı ?

• Oy verenlerin toplamı
    251
Ben de Chrome ve Edge kullanıyorum ama streaming için özellikle Netflix, Amazon Prime Video, vs. Edge kullanmanız daha iyi. Çünkü Microsoft PlayReady DRM sadece onda mevcut. 1080p ve üzeri görüntü kalitelerini verebiliyor. Chrome, Opera, Firefox'ta native destek yok. En yüksek 720p alabilirsiniz. Edge, YouTube'da da sıkıntı çıkartmaz. Artık Chromium tabanlı.
Aynen haklısınız. Microsoft 2001 yılında o kadar kötü bir tarayıcı yapmıştı ki (Internet Explorer 6) insanın Microsoft'un tarayıcılarına karşı olan tiksintisinin geçmesi için en az 2-3 sene geçmesi gerekiyor herhalde.

Bana bu konu için bir psikolog gerekiyor olabilir. Opera'nın çok işlevsel olduğunu biliyorum, aynı şekilde yeni Edge'in Chromium ile çok geliştiği de söyleniyor. Buna rağmen neden bilmiyorum bütün platformlarda Chrome kullanıyorum, denemek için bile olsa başkasını denemeye kalkmadım henüz. Bilemiyorum, garip bir bağımlılığı var. Netflix'in de Windows Store'da kendi uygulaması olduğu için 1080p olayı problem olmuyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı