Sizce en iyi tarayıcı hangisi?

Sizce en iyi tarayıcı hangisi? Aktif olarak hangisini kullanıyorsunuz? Diğer tarayıcılara göre artıları neler?
Arkadaşlar kendi çapımda bir sosyal test yapıyorum katılırsanız mutlu olurum :)

Chrome'idi yakın zamanda her şeyimi Brave'ye taşıyacağım. Chrome'nin bugları ve pop upları inanılmaz abarttı Brave kusursuz çalışıyor.

Brave haricinde birçok seçenek var. Brave I doğru düzgün hesap senkronize daha doğrusu mail şifre vs üyelik login sistemi olmadığı için kesinlikle önermiyorum kimseye. Başka bir cihazda login olmak için daha önde login olmuş cihaza ihtiyaç var. Çöp brave bana göre. Haricinde alternatif çok kime göre neye göre. Bu konu Windows 10 mu Windows 11 mi veya elma mı armut mu tatlı mı yüzlü mü gibi sonu sonucu olmayan uzayıp giden konulardan. :)
hepsinin birbirinden artısı eksiği var. Mesela Google Chrome daha uyumlu eklentilerle vs daha sorunsuz özellikle bazı eklentilerin eklenin varsa hesap senkronize özelliği kullandığım bir eklentide vardır mesela Chrome haricinde çalışmadı gibi. Ama diğer yandan mesela ram kullanımı yüksek olabiliyor.
Google Chrome - Edge - Vivaldi- maxthon - Mozilla ….

Sizce en iyi tarayıcı hangisi? Aktif olarak hangisini kullanıyorsunuz? Diğer tarayıcılara göre artıları neler?
Arkadaşlar kendi çapımda bir sosyal test yapıyorum katılırsanız mutlu olurum :)

Bilgisayar üzerinden Brave tercih ediyorum Opera ve Chrome'a göre daha az bellek ve işlemci tüketimi var ve oyunlarda anlık takılmalar yaşamıyorum. Ek olarak telefon içinde tor kullanıyorum biraz hantal ama kişisel olaylarımdan dolayı tor kullanıyorum :)

Geri
Yukarı