Sizce en iyi tarayıcı hangisi?

En iyi tarayıcı hangisidir?

• Oy verenlerin toplamı
    72

Shi -

Femtopat
Daha fazla  
Yaklaşık 5-6 aydır Technopat'dayım. Ama bu hesabı daha yeni kurdum, şu ana kadar gördüğüm en güzel sitelerden birisi, ve ben hep sorunlarımı buraya yazarım, güzel ve doğru cevaplar aldım. Şimdi gelelim benim soruma. Sizce en hızlı/iyi tarayıcı hangisidir?

Yaklaşık 5-6 aydır Technopat'dayım. Ama bu hesabı daha yeni kurdum, şu ana kadar gördüğüm en güzel sitelerden birisi, ve ben hep sorunlarımı buraya yazarım, güzel ve doğru cevaplar aldım. Şimdi gelelim benim soruma. Sizce en hızlı/iyi tarayıcı hangisidir?
Günlük kullanım ve mobil: Chrome
Güvenlik ve gizlilik: Opera (VPN)

Başka taracıları çok kullanmadım ama şu an için kullanım kolaylığı açısından Chrome kullanıyorum. Yıllardır kullandığım için sanırım artık herşeyim Chrome'da kayıtlı. Bilgisayar,telefon,tablet hangisi olursa olsun gmail hesabımı bağladığım anda bütün bilgilerim cihazıma geliyor. Belki şu an çıkış yapsam Technopat hesabımın şifresini bulamam, Chrome otomatik bağlanıyor çünkü :) Bir ara alışkanlıklarımdan vazgeçip başka bir tarayıcı denemem lazım ama bakalım ne zamana kalıcak artık.

Ama benim sorum en hızlı tarayıcı hangisidir? Günlük hayatta en çok kullandığımız tarayıcılar hariç tabii ki.

Geri
Yukarı