En iyi uçak simülasyonu ve ekipmanı hangileridir?

Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Birkaç aydır oyun oynamıyorum ama geçen günlerde Microsoft Flight Simulator 2020'nin çıktığını duydum. Bir ara bu tarz simülatörlere vs. çok ilgiliydim şimdi tekrar başlamak istiyorum. Sizce hangi oyunu ve ekipmanı almalıyım?

Bence direk Flight Simulator almalısınız. Gamepass ile daha ucuza getirebilirsiniz. Ekipman konusunda ise tavsiye veremeyeceğim maalesef.
Edit:Forza Horizon 4'de gayet iyi.Arabaları seviyorsanız onu da tavsiye ederim.

Sivil havacılık için ise kesinlikle Microsoft Flight Simulator öneririm, ama askeri havacılık için kesinlikle DCS veya falcon BMS yönelmelisiniz. Uçuş kolu olarak başlangıç için kesinlikle Logitech 3D Extreme Pro ama ileri düzey için tamamen bütçenize bağlı.

Ekipman olarak bu seti tercih edebilirsin kötü markaları vs. tercih etsen bile en az 1.500 gibi bir fiyatı bulacaktır ancak bu ürün oldukça iyi.
Sadece joystick bile yeterli olacaktır.
Ekipman olarak bu seti tercih edebilirsin kötü markaları vs. tercih etsen bile en az 1.500 gibi bir fiyatı bulacaktır ancak bu ürün oldukça iyi.
ilk attığım set daha fazla uçak çeşitine hitap edebilir ancak sadece airbus gibi uçak modellerinde daha fazla hissiyat almak isterseniz Thrustmaster TCA Officer Pack Airbus Edition Fiyatları ve Özellikleri bunuda alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Son düzenleme:

Geri
Yukarı