En iyi Windows 10 sürümü hangisidir?

Sedat80

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
8 Gb
SSD veya HDD modeli
120GB Ssd
Ekran kartı
Gtx 1050 Ti
Anakart
Asus M5a78l-m lx3 Plus
İşlemci
AMD FX8300
Windows 10 21H2 kullanıyorum aşırı gereksiz RAM kullanıyor şu an yazarken 4.2 kullanımda bende iyi uygun bir Windows 10 1903 1809 1803 arasında kaldım. Sizce en az RAM tüketen Windows 10 sürümü hangisidir? Görüşlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 21H2 kullanıyorum aşırı gereksiz RAM kullanıyor şu an yazarken 4.2 kullanımda bende iyi uygun bir Windows 10 1903 1809 1803 arasında kaldım. Sizce en az RAM tüketen Windows 10 sürümü hangisidir? Görüşlerinizi bekliyorum.
Açılmış yüzlerce konu var bence konu açmadan önce aynı şeyi bir internete yazın.

Windows 10 LTSC bakabilirsin. Bence güncelini kullan, zaten fazla RAM yemesi sıkıntı değil. Windows, ne kadar RAM varsa o kadar kullanmaya çalışıyor performans vermek için. Senin RAM'in fazla kullanılması performans açısından iyi.

Windows 10 LTSC bakabilirsin. Bence güncelini kullan, zaten fazla RAM yemesi sıkıntı değil. Windows, ne kadar RAM varsa o kadar kullanmaya çalışıyor performans vermek için. Senin RAM'in fazla kullanılması performans açısından iyi.

Çok gereksiz servis var.

Çok gereksiz servis var.

Easy service optimizer ile gereksiz hizmetleri kapatabilirsin. FR33THY'nin gereksiz hizmetleri kapatma BAT dosyasını kullanabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı